App Store Google Play

Ще три дніпропетровські РДА отримали нових голів

26.05.2015 19:59
Ще три дніпропетровські РДА отримали нових голів

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Гліб Пригунов представив громадам Межівського, Павлоградського та Синельниківського районів новопризначених голів райдержадміністрацій. Головою Межівської РДА став Віктор Гребцов, Павлоградської РДА - Святослав Максимчук, Синельниківської РДА - Олександр Шабанов.

«Робота державного службовця - це, в першу чергу, відповідальність. Тому я переконаний, що ваш досвід та вміння роботи з колективом дадуть змогу пройти всі випробування та вивести район на новий рівень», - наголосив Гліб Пригунов.

Радник голови облдержадміністрації визначив перед головами районів три основні пріоритети в роботі, на яких наголошує очільник Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

По-перше, це співпраця з громадою, залучення жителів району до дискусії та спільного прийняття рішень.

По-друге, голова райдержадміністрації повинен особливу увагу приділяти відкритості та прозорості всіх адміністративних процедур та управлінських процесів. При кожному районі мають працювати центри надання адміністративних послуг, де жителі районів зможуть легко та доступно отримувати необхідні послуги.

Третє, на чому акцентував увагу радник голови облдержадміністрації - це соціальний захист військових, їх родин та переселенців.

«Це питання повинно стати пріоритетним для голів райдержадміністрацій», - зазначив Гліб Пригунов.

Новопризначений голова Павлоградської РДА Святослав Максимчук закінчив Дніпропетровський металургійний інститут. Починав свій трудовий шлях із слюсара-сантехніка, працював у коксовому цеху Дніпропетровського коксохіму, був старшим майстром на Павлоградхіммаші, механізатором на фермерському господарстві «Льон». У 1995 році очолив фермерське господарство «Славіч» у Павлограді, де й працював по цей час. Жителі району добре знають Святослава Максимчука, як і він громаду району.

Голова Межівської РДА починав свій трудовий шлях з помічника комбайнера одного з колгоспів Дніпропетровщини. У 1986 році закінчив Дніпропетровський сільськогосподарський інститут і повернувся на роботу вже інженером колгоспу. У 1990 році став головою правління колгоспу «Слава» Межівського району. З 1997 року очолював у Межівському районі мале приветне підприємство «Вікторія», Райагропроміньенерго та Агропроменергобуд. З 2006 по 2010 роки очолював Межівський район. З 2011 року перебував на різних очільних посадах у Павлограді та Києві. Із лютого цього року був заступником голови Павлоградської міської ради. Відтепер призначений головою Межівської РДА.

Синельниківський район очолив Олександр Шабанов. Він розпочав свій трудовий шлях машиністом Придніпровської ГРЕС. Був майстром дільниці, старшим майстром, головним механіком, займався власним бізнесом. З 2010 року працював помічником-консультантом народного депутата.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...