App Store Google Play

Перемогу "Дніпру" забезпечать бійці "Дніпра1"

26.05.2015 17:18
Перемогу "Дніпру" забезпечать бійці "Дніпра1"
Сьогодні, 26 травня, бійці полку «Дніпро-1» за підтримки Штабу національного захисту Дніпропетровської області відправились на фінальний поєдинок Ліги Європи, в якому у двобої зійдуться український "Дніпро" та іспанська "Севілья".

Підготовка до матчу у Варшаві йде повним ходом, а надії українських вболівальників пов'язані із очікуванням на здобуття українською командою найпрестижнішою трофею в історії клубу.

29 хлопців, які знаходяться зараз в кращому стані, поїхали автобусом, а ще 9, які проходять реабілітаційні процедури та лікуються, відправляться літаком. Можливість поїхати на фінал в Польшу тим, хто був поранений у АТО з «Дніпро-1», з'явилася декілька тижнів тому.

Заступник керівника Штабу національного захисту Дніпропетровської області, Катерина Чижик опублікувала зранку на фейсбуці:

«Наших любимих Дніпрян відправили вболівати за «Дніпро». Поранені в Іловайську і Пісках хлопці є прикладом для наслідування і Героями нашого часу. Це справжні патріоти країни і нашої області. Привезіть і футбольну перемогу улюбленому клубу. Станьте символом перемоги! Тільки Дніпро - тільки Перемога».

Це не останній подібний захід для захисників нашої Землі, які добровольцями стали до лав полку «Дніпро-1»: виконували свої задачі та забезпечували гідний рівень безпеки громадянам України під час війни на Сході.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...