App Store Google Play

Перемогу "Дніпру" забезпечать бійці "Дніпра1"

26.05.2015 17:18
Перемогу "Дніпру" забезпечать бійці "Дніпра1"
Сьогодні, 26 травня, бійці полку «Дніпро-1» за підтримки Штабу національного захисту Дніпропетровської області відправились на фінальний поєдинок Ліги Європи, в якому у двобої зійдуться український "Дніпро" та іспанська "Севілья".

Підготовка до матчу у Варшаві йде повним ходом, а надії українських вболівальників пов'язані із очікуванням на здобуття українською командою найпрестижнішою трофею в історії клубу.

29 хлопців, які знаходяться зараз в кращому стані, поїхали автобусом, а ще 9, які проходять реабілітаційні процедури та лікуються, відправляться літаком. Можливість поїхати на фінал в Польшу тим, хто був поранений у АТО з «Дніпро-1», з'явилася декілька тижнів тому.

Заступник керівника Штабу національного захисту Дніпропетровської області, Катерина Чижик опублікувала зранку на фейсбуці:

«Наших любимих Дніпрян відправили вболівати за «Дніпро». Поранені в Іловайську і Пісках хлопці є прикладом для наслідування і Героями нашого часу. Це справжні патріоти країни і нашої області. Привезіть і футбольну перемогу улюбленому клубу. Станьте символом перемоги! Тільки Дніпро - тільки Перемога».

Це не останній подібний захід для захисників нашої Землі, які добровольцями стали до лав полку «Дніпро-1»: виконували свої задачі та забезпечували гідний рівень безпеки громадянам України під час війни на Сході.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...