App Store Google Play

На Дніпропетровщині 586 золотих медалістів

26.05.2015 19:33
На Дніпропетровщині 586 золотих медалістів

У 2015 році 586 випускників здобули золоті медалі та ще 384 срібних відзнак за високі досягнення у навчанні. Також ще понад сотні школярів вибороли перемогу у всеукраїнських і міжнародних першостях. Про це повідомили в ОДА.

"Золоті та срібні медалі - це, безумовно, високі досягнення. Та цьогоріч абітурієнти мали підтвердити своє право на них ще й під час поєднаного іспиту державної підсумкової атестації та ЗНО з української мови та літератури", - повідомив керівник профільного управління Олександр Демчик.

Він зазначив, що таке нововведення означає, що система незалежного оцінювання стала більш прозорою та об'єктивною, а більш жорсткий відбір допоможе підвищити якість навчання у вишах і конкурентоспроможність молодих спеціалістів на ринку праці.

Цього року 10 випускників шкіл Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Вільногірська, Жовтих Вод і Павлограду здобули максимальний результат під час тестувань з української мови та літератури. Разом з тим, загальна статистика по Україні свідчить, що понад 23 тис абітурієнтів не змогли подолати поріг «склав» під час першого тестування.

Зазначимо, що наразі у Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання якості освіти ще триває розгляд апеляційних заяв від абітурієнтів.

Ті вступники, які втратили право на вступ до вишу через низький результат поєднаного іспиту ДПА та ЗНО зможуть розпочати навчання у професійно-технічних училищах Дніпропетровської області. Наразі відомо, що держзамовлення для обласних училищ складає понад 10 тис бюджетних місць.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...