App Store Google Play

На Дніпропетровщині 586 золотих медалістів

26.05.2015 19:33
На Дніпропетровщині 586 золотих медалістів

У 2015 році 586 випускників здобули золоті медалі та ще 384 срібних відзнак за високі досягнення у навчанні. Також ще понад сотні школярів вибороли перемогу у всеукраїнських і міжнародних першостях. Про це повідомили в ОДА.

"Золоті та срібні медалі - це, безумовно, високі досягнення. Та цьогоріч абітурієнти мали підтвердити своє право на них ще й під час поєднаного іспиту державної підсумкової атестації та ЗНО з української мови та літератури", - повідомив керівник профільного управління Олександр Демчик.

Він зазначив, що таке нововведення означає, що система незалежного оцінювання стала більш прозорою та об'єктивною, а більш жорсткий відбір допоможе підвищити якість навчання у вишах і конкурентоспроможність молодих спеціалістів на ринку праці.

Цього року 10 випускників шкіл Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Вільногірська, Жовтих Вод і Павлограду здобули максимальний результат під час тестувань з української мови та літератури. Разом з тим, загальна статистика по Україні свідчить, що понад 23 тис абітурієнтів не змогли подолати поріг «склав» під час першого тестування.

Зазначимо, що наразі у Дніпропетровському регіональному центрі оцінювання якості освіти ще триває розгляд апеляційних заяв від абітурієнтів.

Ті вступники, які втратили право на вступ до вишу через низький результат поєднаного іспиту ДПА та ЗНО зможуть розпочати навчання у професійно-технічних училищах Дніпропетровської області. Наразі відомо, що держзамовлення для обласних училищ складає понад 10 тис бюджетних місць.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...