App Store Google Play

У конкурсі на найдовше волосся візьме участь шестимісячна дівчинка

25.05.2015 14:16
У конкурсі на найдовше волосся візьме участь шестимісячна дівчинка

31 травня у Дніпропетровську відбудеться конкурс  на найдовше волосся. Подія відбуватиметься у Дніпропетровську вже втретє в рамках Дня сім'ї. Конкурс проходитиме серед трьох категорій учасників: від 0 до 7 років, від 7 до 16 і від 16 і старше. Переможці будуть в 4 номінаціях: в кожній з категорій і безпосередньо - переможець конкурсу.

Як розповіла організаторка конкурсу Соломія Бойко, жодних обмежень для участі у конкурсі не існує:  учасниками можуть бути і дівчата і чоловіки, бабусі та немовлята.

Торік, розповіла Соломія Бойко, участь у конкурсі бралаа учасниця віком 60 років, цього року хто буде найстаршою - невідомо, адже реєстрація триває. Проте напевне відомо, хто стане наймолодшою учасницею конкурсу на найдовше волосся - шестимісячна Улянка. Як розповіла її мама Юлія, дівчинка народилася із волоссям - одна така на весь пологовий будинок.

"Зараз у нас довжина волосся 18 сантиметрів: від кореня до кінчиків. У майбутньому плануємо мати довгу косу", - говорить матуся малечі.

Разом із піврічної Уляною на участь подали заявки 13 осіб. Поки жодного хлопця. Вже зареєструвались для участі і дівчата, які вже брали участь у конкурсі минулого року, говорить Солрмія Бойко.

"Мали намір зрізати косу, але потім вирішили ще трошки зачекати. Я сама зрізала косу лише у 22 роки, тож розумію, як це важко. Окрім цього, важко доглядати за волоссям", - додає дівчина.

Торік перемогла учасниця з Києва із довжиною волосся 1,9 метрів,  а в першому конкурсі переможицею стала дніпрянка з волоссям завдовжки 1,2 метри.

Цьогоріч конкурс проходитиме у ТЦ «Дафі» (на Підстанції) 31 травня з 14:00 до 15:30. Учасників просять реєструватися заздалегідь.  Зареєструватися для участі можна, залишивши заявку в групі «В контакті», написати особисто або зателефонувати за номером 067-298-52-01. У заявці необхідно вказати прізвище, ім'я, по батькові, вік, довжину волосся, зріст і номер телефону.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...