App Store Google Play

У конкурсі на найдовше волосся візьме участь шестимісячна дівчинка

25.05.2015 14:16
У конкурсі на найдовше волосся візьме участь шестимісячна дівчинка

31 травня у Дніпропетровську відбудеться конкурс  на найдовше волосся. Подія відбуватиметься у Дніпропетровську вже втретє в рамках Дня сім'ї. Конкурс проходитиме серед трьох категорій учасників: від 0 до 7 років, від 7 до 16 і від 16 і старше. Переможці будуть в 4 номінаціях: в кожній з категорій і безпосередньо - переможець конкурсу.

Як розповіла організаторка конкурсу Соломія Бойко, жодних обмежень для участі у конкурсі не існує:  учасниками можуть бути і дівчата і чоловіки, бабусі та немовлята.

Торік, розповіла Соломія Бойко, участь у конкурсі бралаа учасниця віком 60 років, цього року хто буде найстаршою - невідомо, адже реєстрація триває. Проте напевне відомо, хто стане наймолодшою учасницею конкурсу на найдовше волосся - шестимісячна Улянка. Як розповіла її мама Юлія, дівчинка народилася із волоссям - одна така на весь пологовий будинок.

"Зараз у нас довжина волосся 18 сантиметрів: від кореня до кінчиків. У майбутньому плануємо мати довгу косу", - говорить матуся малечі.

Разом із піврічної Уляною на участь подали заявки 13 осіб. Поки жодного хлопця. Вже зареєструвались для участі і дівчата, які вже брали участь у конкурсі минулого року, говорить Солрмія Бойко.

"Мали намір зрізати косу, але потім вирішили ще трошки зачекати. Я сама зрізала косу лише у 22 роки, тож розумію, як це важко. Окрім цього, важко доглядати за волоссям", - додає дівчина.

Торік перемогла учасниця з Києва із довжиною волосся 1,9 метрів,  а в першому конкурсі переможицею стала дніпрянка з волоссям завдовжки 1,2 метри.

Цьогоріч конкурс проходитиме у ТЦ «Дафі» (на Підстанції) 31 травня з 14:00 до 15:30. Учасників просять реєструватися заздалегідь.  Зареєструватися для участі можна, залишивши заявку в групі «В контакті», написати особисто або зателефонувати за номером 067-298-52-01. У заявці необхідно вказати прізвище, ім'я, по батькові, вік, довжину волосся, зріст і номер телефону.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...