App Store Google Play

Субсидії отримали вже 5 тисяч дніпрян з 54 тисяч охочих

25.05.2015 13:51
Субсидії отримали вже 5 тисяч дніпрян з 54 тисяч охочих

В управліннях соцзахисту Дніпропетровської області розпочалася робота з розгляду документів, які подали мешканці області для оформлення субсидій. Наразі вже винесено близько 5 тисяч позитивних рішень. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Найбільше заяв та декларацій на оформлення субсидій надсилали мешканці міст області. Наразі вони подали 40 тис пакетів документів. Понад 4,2 тис з них вже отримали позитивне рішення. Найбільше субсидій призначено у Кривому Розі - 2,5 тис.

Меншу активність проявляли мешканці районів області. Наразі з 13,2 тис поданих пакетів документів позитивне рішення прийнято у понад 500 випадках.

Загалом перевагами державної підтримки вже виявили бажання скористатися майже 54 тис мешканців області. Лідером з кількості поданих пакетів документів залишається Кривий Ріг - отримати субсидію вже виявили бажання близько 15 тис мешканців міста. Серед районів найактивніший Апостолівський - більше 1,7 тис заяв та декларацій.

Нагадаємо, що цього року вперше заяви та декларації на оформлення субсидії направлялися до кожного будинку разом з рахунками за використані комунальні послуги. Наразі всі пакети документів на оформлення субсидій вже направлені.

У Дніпропетровській області за дорученням голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка ведеться активна роз'яснювальна робота щодо процесу заповнення цих документів та направлення до управлінь соціального захисту населення регіону. Деталі щодо оформлення житлової субсидії можна уточнити за номерами гарячої лінії: (056) 713-66-18, 713-63-09, 713-62-21.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...