App Store Google Play

Субсидії отримали вже 5 тисяч дніпрян з 54 тисяч охочих

25.05.2015 13:51
Субсидії отримали вже 5 тисяч дніпрян з 54 тисяч охочих

В управліннях соцзахисту Дніпропетровської області розпочалася робота з розгляду документів, які подали мешканці області для оформлення субсидій. Наразі вже винесено близько 5 тисяч позитивних рішень. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Найбільше заяв та декларацій на оформлення субсидій надсилали мешканці міст області. Наразі вони подали 40 тис пакетів документів. Понад 4,2 тис з них вже отримали позитивне рішення. Найбільше субсидій призначено у Кривому Розі - 2,5 тис.

Меншу активність проявляли мешканці районів області. Наразі з 13,2 тис поданих пакетів документів позитивне рішення прийнято у понад 500 випадках.

Загалом перевагами державної підтримки вже виявили бажання скористатися майже 54 тис мешканців області. Лідером з кількості поданих пакетів документів залишається Кривий Ріг - отримати субсидію вже виявили бажання близько 15 тис мешканців міста. Серед районів найактивніший Апостолівський - більше 1,7 тис заяв та декларацій.

Нагадаємо, що цього року вперше заяви та декларації на оформлення субсидії направлялися до кожного будинку разом з рахунками за використані комунальні послуги. Наразі всі пакети документів на оформлення субсидій вже направлені.

У Дніпропетровській області за дорученням голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка ведеться активна роз'яснювальна робота щодо процесу заповнення цих документів та направлення до управлінь соціального захисту населення регіону. Деталі щодо оформлення житлової субсидії можна уточнити за номерами гарячої лінії: (056) 713-66-18, 713-63-09, 713-62-21.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...