App Store Google Play

«Облрада повинна визнати «ДНР» і «ЛНР» терористами», - УДАР

25.05.2015 13:59
«Облрада повинна  визнати «ДНР» і «ЛНР» терористами», - УДАР

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» звернулася з відкритою заявою до депутатів Дніпропетровської обласної ради, у якій вимагає визнати на найближчій сесії, що відбудеться 27 травня, Росію - країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.

«Звертаємося до керівництва та депутатського корпусу Дніпропетровської обласної ради з вимогою забезпечити винесення даного питання на голосування і визнати Росію країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями. Подальше затягування або спроби перенесення голосування будуть прямо свідчити про негласну підтримку сепаратистських устремлінь», - йдеться в заяві.

Також партія «УДАР» пропонує забезпечити відкриту і прозору фіксацію результатів голосування з обов'язковим зазначенням того, як кожен із депутатів підтримав дане рішення. Громадськість повинна бачити і знати, хто насправді розділяє державну політику України, а хто намагається уникнути осуду російсько-терористичної агресії.

"Нехай кожен із депутатів пам'ятає про персональну політичну і моральну відповідальності перед своїми виборцями. На місцевих виборах восени 2015-го факт голосування по даному проекту буде багато в чому основоположним при виборі майбутніх кандидатів із боку людей. Партія «УДАР» гарантовано забезпечить широкий розголос по кожному з депутатів обласної ради, які прогуляють або не підтримають це знакове рішення», - наголошується у зверненні.

Окрім того, Дніпропетровська обласна організація політичної сили просить засоби масової інформації забезпечити максимально широке висвітлення процесу голосування та фіксації результатів.

«Ми виступаємо за прозору і відкриту роботу органів влади та місцевого самоврядування під жорстким контролем громадянського сектора. У цьому процесі ЗМІ належить величезна роль. Гласне і публічне висвітлення роботи чиновників і депутатів багато в чому знижує корупційну складову, можливість уникнути відповідальності. Нехай виборці знають прізвища тих, хто готовий до негласної співпраці та підтримки російських сепаратистів. Окрему увагу варто приділити депутатам від КПУ і «Опозиційного блоку» - саме вони здатні провалити або змінити формулювання вкрай важливого і знакового рішення», - вважають в партії «УДАР».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...