App Store Google Play

«Облрада повинна визнати «ДНР» і «ЛНР» терористами», - УДАР

25.05.2015 13:59
«Облрада повинна  визнати «ДНР» і «ЛНР» терористами», - УДАР

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» звернулася з відкритою заявою до депутатів Дніпропетровської обласної ради, у якій вимагає визнати на найближчій сесії, що відбудеться 27 травня, Росію - країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.

«Звертаємося до керівництва та депутатського корпусу Дніпропетровської обласної ради з вимогою забезпечити винесення даного питання на голосування і визнати Росію країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями. Подальше затягування або спроби перенесення голосування будуть прямо свідчити про негласну підтримку сепаратистських устремлінь», - йдеться в заяві.

Також партія «УДАР» пропонує забезпечити відкриту і прозору фіксацію результатів голосування з обов'язковим зазначенням того, як кожен із депутатів підтримав дане рішення. Громадськість повинна бачити і знати, хто насправді розділяє державну політику України, а хто намагається уникнути осуду російсько-терористичної агресії.

"Нехай кожен із депутатів пам'ятає про персональну політичну і моральну відповідальності перед своїми виборцями. На місцевих виборах восени 2015-го факт голосування по даному проекту буде багато в чому основоположним при виборі майбутніх кандидатів із боку людей. Партія «УДАР» гарантовано забезпечить широкий розголос по кожному з депутатів обласної ради, які прогуляють або не підтримають це знакове рішення», - наголошується у зверненні.

Окрім того, Дніпропетровська обласна організація політичної сили просить засоби масової інформації забезпечити максимально широке висвітлення процесу голосування та фіксації результатів.

«Ми виступаємо за прозору і відкриту роботу органів влади та місцевого самоврядування під жорстким контролем громадянського сектора. У цьому процесі ЗМІ належить величезна роль. Гласне і публічне висвітлення роботи чиновників і депутатів багато в чому знижує корупційну складову, можливість уникнути відповідальності. Нехай виборці знають прізвища тих, хто готовий до негласної співпраці та підтримки російських сепаратистів. Окрему увагу варто приділити депутатам від КПУ і «Опозиційного блоку» - саме вони здатні провалити або змінити формулювання вкрай важливого і знакового рішення», - вважають в партії «УДАР».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...