App Store Google Play

Країни Балтії й надалі допомагатимуть нашим пораненим та переселенцям

25.05.2015 17:43
Країни Балтії й надалі допомагатимуть нашим  пораненим та переселенцям

Питання подальшого співробітництва між країнами Балтії та Дніпропетровською областю обговорив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом, Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Агрітою Даудзе та Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Сулевом Канніке.

 

«Нам дуже приємно, що у складній ситуації, в якій опинилася наша держава, країни Балтії простягнули нам руку допомоги. Латвія, Литва та Естонія прийняли на лікування більше 100 військових, поранених у зоні АТО. Керівництво цих країн допомагають переселенцям, яких прихистила Дніпропетровщина. Для нас це найбільший показник нашої дружби та довіри», - зазначив Валентин Резніченко.

 

Наразі до Литви щомісячно відправляється на лікування та реабілітацію 4 поранених. І така взаємодія продовжується.

 

Навесні цього року Обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова отримала в подарунок від Литовської Республіки реанімобіль, оснащений всім необхідним. Це дозволило розпочинати лікування пораненого вже в дорозі до лікарні.

 

Також цього року Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня отримала від Литви сучасний апарат «КРИОСИСТЕМА КМ-02А», який діагностує пухлину прямо під час операції. Час проведення такого аналізу для пацієнтів дитячої лікарні скоротився майже у 4 рази – з 30 до 8 хвилин.

 

У 2014 році 7 дітей з родин переселенців отримали можливість навчатися у школі Вільнюса (Литовська Республіка). Всі витрати по перебуванню дітей взяла на себе литовська сторона. Цього року на навчання до Литви відправлено ще 8 дітей.

 

«У Латвії хороший досвід співробітництва з Дніпропетровською областю. Дніпропетровщина – регіон, що розвивається. І в цей складний час він дуже важливий як для збереження цілісності України, так і в допомозі пораненим та переселенцям», - зазначила Агріта Даудзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...