App Store Google Play

Країни Балтії й надалі допомагатимуть нашим пораненим та переселенцям

25.05.2015 17:43
Країни Балтії й надалі допомагатимуть нашим  пораненим та переселенцям

Питання подальшого співробітництва між країнами Балтії та Дніпропетровською областю обговорив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом, Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Агрітою Даудзе та Надзвичайним і Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Сулевом Канніке.

 

«Нам дуже приємно, що у складній ситуації, в якій опинилася наша держава, країни Балтії простягнули нам руку допомоги. Латвія, Литва та Естонія прийняли на лікування більше 100 військових, поранених у зоні АТО. Керівництво цих країн допомагають переселенцям, яких прихистила Дніпропетровщина. Для нас це найбільший показник нашої дружби та довіри», - зазначив Валентин Резніченко.

 

Наразі до Литви щомісячно відправляється на лікування та реабілітацію 4 поранених. І така взаємодія продовжується.

 

Навесні цього року Обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова отримала в подарунок від Литовської Республіки реанімобіль, оснащений всім необхідним. Це дозволило розпочинати лікування пораненого вже в дорозі до лікарні.

 

Також цього року Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня отримала від Литви сучасний апарат «КРИОСИСТЕМА КМ-02А», який діагностує пухлину прямо під час операції. Час проведення такого аналізу для пацієнтів дитячої лікарні скоротився майже у 4 рази – з 30 до 8 хвилин.

 

У 2014 році 7 дітей з родин переселенців отримали можливість навчатися у школі Вільнюса (Литовська Республіка). Всі витрати по перебуванню дітей взяла на себе литовська сторона. Цього року на навчання до Литви відправлено ще 8 дітей.

 

«У Латвії хороший досвід співробітництва з Дніпропетровською областю. Дніпропетровщина – регіон, що розвивається. І в цей складний час він дуже важливий як для збереження цілісності України, так і в допомозі пораненим та переселенцям», - зазначила Агріта Даудзе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...