App Store Google Play

Яценюк перегляне представництво Привата серед правління Укрнафти

22.05.2015 20:40
Яценюк перегляне представництво Привата серед правління Укрнафти

НАК "Нафтогаз України" вирішив провести 29 травня засідання наглядової ради ПАТ "Укрнафта".

Про таке рішення повідомляється в листі глави "Нафтогазу" і глави наглядової ради "Укрнафта" Андрія Коболєва на адресу членів наглядової ради "Укрнафти", текст якого має в розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, НС розгляне звіт правління компанії за результатами фінансово-господарської діяльності за 2014 рік. Водночас немає пропозицій щодо зміни менеджменту "Укрнафти" на порядку денному.

Велика частина питань, які планується розглянути на засіданні, відноситься до підготовки загальних зборів акціонерів компанії.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що склад менеджменту компанії "Укрнафта" зазнає змін, між акціонерами буде укладено нову акціонерну угоду.

Главою правління "Укрнафти" значиться Пітер Ванхеке, директором з корпоративного розвитку та стратегії - Михайло Бакуненко, виконавчим директором - Володимир Пустоваров.

До НС "Укрнафти" входять Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман, Тимур Новіков, Урієл Цві Лейбер, Поліна Загнітко, Ярослав Теклюк, Петро Столяр, Сергій Коновець, Сергій Перелома й Андрій Коболєв.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", груп компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - близько 42% акцій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...