App Store Google Play

Яценюк перегляне представництво Привата серед правління Укрнафти

22.05.2015 20:40
Яценюк перегляне представництво Привата серед правління Укрнафти

НАК "Нафтогаз України" вирішив провести 29 травня засідання наглядової ради ПАТ "Укрнафта".

Про таке рішення повідомляється в листі глави "Нафтогазу" і глави наглядової ради "Укрнафта" Андрія Коболєва на адресу членів наглядової ради "Укрнафти", текст якого має в розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, НС розгляне звіт правління компанії за результатами фінансово-господарської діяльності за 2014 рік. Водночас немає пропозицій щодо зміни менеджменту "Укрнафти" на порядку денному.

Велика частина питань, які планується розглянути на засіданні, відноситься до підготовки загальних зборів акціонерів компанії.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що склад менеджменту компанії "Укрнафта" зазнає змін, між акціонерами буде укладено нову акціонерну угоду.

Главою правління "Укрнафти" значиться Пітер Ванхеке, директором з корпоративного розвитку та стратегії - Михайло Бакуненко, виконавчим директором - Володимир Пустоваров.

До НС "Укрнафти" входять Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман, Тимур Новіков, Урієл Цві Лейбер, Поліна Загнітко, Ярослав Теклюк, Петро Столяр, Сергій Коновець, Сергій Перелома й Андрій Коболєв.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", груп компаній, пов'язаних з акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - близько 42% акцій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...