App Store Google Play

Весняний призов продовжили на місяць

21.05.2015 09:35
Весняний призов продовжили на місяць
В рамках п'ятої хвилі мобілізації в Дніпропетровській області  було призвано понад 1,2 тис. осіб, що становить 50% від поставленого перед регіоном плану. Про це повідомив заступник військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату підполковник Сергій Полуциган під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро».

Паралельно відбувається і процес демобілзації. На сьогодні вже 243 людини повернулися додому і стали на військовий облік. 

Сергій Полуциган підкреслив, що на сьогоднішній день у Дніпропетровській області триває призов на строкову службу. Так, навесні в регіоні планується призвати 1630 осіб.

У зв'язку з високою завантаженістю навчальних центрів, весняний призов був продовжений на місяць.

«Прийнято рішення про продовження призову на строкову службу на 1 місяць. Це пов'язано з тим, що існує велика необхідність в якісній підготовці військовослужбовців строкової служби в навчальних центрах безпосередньо з початку їх призову. Ці центри в даний час ведуть підготовку мобілізованих, призваних у рамках п'хвилі. Необхідно дочекатися терміну закінчення їх навчання та звільнення місць у навчальних центрах для військовослужбовців строкової служби, у зв'язку з чим на місяць і було продовжено термін призову. Солдати-строковики не направлятимуться в зону АТО», - зазначив Сергій Полуциган.

Крім того, представники вйськоммату повідомили, що  в період з 5 по 12 червня по всій території України під керівництвом Генерального штабу ЗСУ та за участю обласних державних адміністрацій пройдуть навчання з територіальної оборони. Зокрема, в рамках навчань на випадок настання бойових дій, будуть сформовані кілька підрозділів, покликаних забезпечити охорону правопорядку, роботу блокпостів і т.д.

Ці навчання проходитимуть в два етапи: з 19 травня - у вигляді командно-штабних навчань, до яких залучаються всі органи територіальної оборони, а також у період з 5 по 12 червня у вигляді призову військовозобов'язаних. Призов громадян передбачає  збори на нетривалий термін з компенсацією всіх витрат за рахунок Міністерства оборони та виплатою добових. Мова не йде про призов по мобілізації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...