App Store Google Play

Весняний призов продовжили на місяць

21.05.2015 09:35
Весняний призов продовжили на місяць
В рамках п'ятої хвилі мобілізації в Дніпропетровській області  було призвано понад 1,2 тис. осіб, що становить 50% від поставленого перед регіоном плану. Про це повідомив заступник військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату підполковник Сергій Полуциган під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро».

Паралельно відбувається і процес демобілзації. На сьогодні вже 243 людини повернулися додому і стали на військовий облік. 

Сергій Полуциган підкреслив, що на сьогоднішній день у Дніпропетровській області триває призов на строкову службу. Так, навесні в регіоні планується призвати 1630 осіб.

У зв'язку з високою завантаженістю навчальних центрів, весняний призов був продовжений на місяць.

«Прийнято рішення про продовження призову на строкову службу на 1 місяць. Це пов'язано з тим, що існує велика необхідність в якісній підготовці військовослужбовців строкової служби в навчальних центрах безпосередньо з початку їх призову. Ці центри в даний час ведуть підготовку мобілізованих, призваних у рамках п'хвилі. Необхідно дочекатися терміну закінчення їх навчання та звільнення місць у навчальних центрах для військовослужбовців строкової служби, у зв'язку з чим на місяць і було продовжено термін призову. Солдати-строковики не направлятимуться в зону АТО», - зазначив Сергій Полуциган.

Крім того, представники вйськоммату повідомили, що  в період з 5 по 12 червня по всій території України під керівництвом Генерального штабу ЗСУ та за участю обласних державних адміністрацій пройдуть навчання з територіальної оборони. Зокрема, в рамках навчань на випадок настання бойових дій, будуть сформовані кілька підрозділів, покликаних забезпечити охорону правопорядку, роботу блокпостів і т.д.

Ці навчання проходитимуть в два етапи: з 19 травня - у вигляді командно-штабних навчань, до яких залучаються всі органи територіальної оборони, а також у період з 5 по 12 червня у вигляді призову військовозобов'язаних. Призов громадян передбачає  збори на нетривалий термін з компенсацією всіх витрат за рахунок Міністерства оборони та виплатою добових. Мова не йде про призов по мобілізації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...