App Store Google Play

Кому у Дніпрі платять більше?

21.05.2015 17:37
Кому у Дніпрі платять більше?

У січні-березні поточного року персоналу, зайнятому у юридичних осіб області та їх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб, на оплату праці було спрямовано 9,7 млрд.грн. Підрахунки провели вобласному Упрвлінні статистики. Там же порахували, що середньомісячна заробітна плата штатного працівника зросла проти відповідного періоду попереднього року на 16,5% і становила 3908 грн.

Найбільш оплачуваними у регіоні залишаються працівники, зайняті у закладах мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, яким упродовж перших трьох місяців п.р. щомісячно нараховувалось у середньому по 12808 грн., а також в організаціях, які здійснюють фінансову та страхову діяльність - по 7557 грн.

У промисловості високий рівень оплати праці спостерігався на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар'єрів - 6151 грн. та металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів - 6129 грн.

Водночас заробітна плата працівників підприємств сільського, лісового та рибного господарства становила 2470 грн., у будівельних організаціях - 2539 грн. У промисловості серед найменш оплачуваних були працівники підприємств по виробництву електричного устатковання - 1993 грн., а також текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів - 2070 грн.

У містах області розмір середньомісячної грошової оцінки результатів праці коливався від 6952 грн. - у Тернівці до 2680 грн. - у Синельниковому, у районах - від 7063 грн. - у Павлоградському до 2113 грн. - у Томаківському.

Загалом за рівнем оплати праці Дніпропетровщина торік посіла третє місце серед решти регіонів України. Найменшою була заробітна плата у Тернопільській та Чернівецькій областях і становила 2554 грн. та 2596 грн. відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...