App Store Google Play

ОБСЄ роз'яснить українським ГО, як боротися з торгівлею людьми

20.05.2015 10:01
ОБСЄ роз'яснить українським ГО, як боротися з торгівлею людьми
Під час сьогоднішньої зустрічі Посла, Спеціального представника та Координатора проектів ОБСЄ по боротьбі з торгівлею людьми Мадіни Джарбусинової з представниками Дніпропетровської облдержадміністрації обговорювалися питання протидії торгівлі людьми та їх експлуатації.
Посол Мадіна Джарбусинова наголосила на необхідності співпраці у цьому питанні державних установ та громадських організацій. На її думку, жертви торгівлі людьми часто не мають повної довіри до органів влади, а тому шукають підтримку саме у представників громадськості.

«Ми проведемо тренінги зі спостерігачами, зустрінемось з внутрішньо переміщеними особами, які наразі мешкають у Дніпропетровській області, після чого вже вирушимо до Харкова», – сказала Посол Мадіна Джарбусинова.

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин розповів, що на Дніпропетровщині приділяється особлива увага протидії торгівлі людьми. У рамках цієї роботи пріоритет надається двом напрямкам: роз’яснювальній та інформаційній роботі.

Нагадаємо, що нещодавно у парку, що біля облдержадміністрації, була розміщена арт-інсталяція «Невидимі», завдяки якій нам вкотре вдалося привернути увагу суспільства до проблематики торгівлі людьми. Крім того, у минулому році було проведено 22 тренінги з питань запобігання торгівлі людьми, у яких взяли участь 360 чоловік.

Також у питаннях протидії торгівлі людьми Дніпропетровська облдержадміністрація співпрацює з органами внутрішніх справ, громадськими організаціями та соціальними центрами. Велика увага приділяється й безробітним, які можуть стати потенційними жертвами торгівлі людьми – ведеться робота з їх працевлаштування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...