App Store Google Play

ОБСЄ роз'яснить українським ГО, як боротися з торгівлею людьми

20.05.2015 10:01
ОБСЄ роз'яснить українським ГО, як боротися з торгівлею людьми
Під час сьогоднішньої зустрічі Посла, Спеціального представника та Координатора проектів ОБСЄ по боротьбі з торгівлею людьми Мадіни Джарбусинової з представниками Дніпропетровської облдержадміністрації обговорювалися питання протидії торгівлі людьми та їх експлуатації.
Посол Мадіна Джарбусинова наголосила на необхідності співпраці у цьому питанні державних установ та громадських організацій. На її думку, жертви торгівлі людьми часто не мають повної довіри до органів влади, а тому шукають підтримку саме у представників громадськості.

«Ми проведемо тренінги зі спостерігачами, зустрінемось з внутрішньо переміщеними особами, які наразі мешкають у Дніпропетровській області, після чого вже вирушимо до Харкова», – сказала Посол Мадіна Джарбусинова.

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин розповів, що на Дніпропетровщині приділяється особлива увага протидії торгівлі людьми. У рамках цієї роботи пріоритет надається двом напрямкам: роз’яснювальній та інформаційній роботі.

Нагадаємо, що нещодавно у парку, що біля облдержадміністрації, була розміщена арт-інсталяція «Невидимі», завдяки якій нам вкотре вдалося привернути увагу суспільства до проблематики торгівлі людьми. Крім того, у минулому році було проведено 22 тренінги з питань запобігання торгівлі людьми, у яких взяли участь 360 чоловік.

Також у питаннях протидії торгівлі людьми Дніпропетровська облдержадміністрація співпрацює з органами внутрішніх справ, громадськими організаціями та соціальними центрами. Велика увага приділяється й безробітним, які можуть стати потенційними жертвами торгівлі людьми – ведеться робота з їх працевлаштування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...