App Store Google Play

Фахівці ЄС навчать дніпропетровську владу здійснювати держзакупівлі

20.05.2015 12:33
Фахівці ЄС навчать дніпропетровську владу здійснювати держзакупівлі

Проект ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» проведе для органів державної влади Дніпропетровщини семінар з державних закупівель.

Такі навчання допоможуть спеціалістам з цього питання поглибити знання сучасних аспектів державних закупівель та стандартів ЄС. 

За словами керівника Проекту ЄС Стюарта Юджина, реформування сфери держзакупівель відповідно до стандартів ЄС є однією із вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«За останній рік в Україні відбулося багато змін в сфері державних закупівель. Зокрема, Закон України «Про здійснення державних закупівель», що був прийнятий у квітні минулого року, передбачає нові положення і, тому, вимагає тлумачення норм цього закону. Проект ЄС розробив регіональну навчальну програму. Така освітня діяльність сприятиме більш ефективній роботі у цій галузі на регіональному і місцевому рівнях», - сказав Стюарт Юджин.

Семінар стартує найближчим часом та триватиме 3 дні. Крім Дніпропетровської області його учасниками стануть представники ще кількох областей - Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської.

Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом на чолі з провідною міжнародною компанією Crown Agents Ltd. Його діяльність охоплює як реформу системи державних закупівель, так і підтримку розвитку системи державної допомоги в Україні. Проект спрямований на сприяння розвитку міцної та послідовної системи управління державними фінансами шляхом, ефективної інституційної інфраструктури державних закупівель, системи відповідальної та чесної державної влади щодо державних закупівель, а також розвитку системи державної допомоги в Україні. Проект в Україні триватиме до листопада 2016 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...