App Store Google Play

У Дніпропетровську - "Велодень-2015"

19.05.2015 20:36
У Дніпропетровську - "Велодень-2015"

23 травня у Дніпропетровську відбудеться щорічний велопробіг "Велодень-2015". "Велодень" - не політична акція, а ініціатива велосипедистів України. Організаторами заходу в різних містах виступають спортивні та громадські організації, а також велоактивісти. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок.

Кожен з дніпропетровськиї прихильників здорового і екологічного способу життя може взяти свого залізного двоколісного коняку  і проїхати уздовж набережної. "Велодень-2015"  проводиться у Дніпропетровську з 2004 року.

За словами організатора Максима Семенова, в найпершому пробігу брали участь лише 20 осіб, а рекордну кількість - 2500 велосипедистів - зафіксовано в 2013. Цього року очікується не менше 2000.

Взяти участь може кожен бажаючий, хто має велосипед, жодних вікових обмежень немає.

Як зазначив Семенов, наймолодшому учаснику пробігу було 4 роки, хоча був випадок, коли мама-велосипедистка привернула до дійства чотиримісячного малюка. Що стосується найстаршого учасника, то вік достеменно невідомий, втім є відомий велосипедист за 70, який візьме участь у пробігу і в цьому році.  

Стартують велосипедисти об 11:00 з Фестивального причалу. Збори та реєстрація о 10:00. До 12:00 планується, що колона досягне фінішу в Молодіжному парку на ж/м Червоний Камінь. Там на учасників чекає маса конкурсів та змагань, зокрема, з фігурного водіння, крос-кантрі і драг-рейсингу.

На переможців чекають привабливі призи. Не залишаться без уваги і діти-учасники - для них передбачено багато цікавого. Городяни без велосипедів можуть просто прийти і подивитися на таланти своїх друзів та сусідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...