App Store Google Play

ДФІ зберегла держбюджету майже 10 мільйонів

19.05.2015 17:55
ДФІ зберегла держбюджету майже 10 мільйонів

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області упродовж січня-квітня поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 10 млн грн. Про це повідомили у прес-службі відомства.

За даними ДФІ, відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму понад 9 млн грн. Із них понад 4 млн грн становлять відшкодування втрат, виявлених у попередні роки.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 51 управлінське рішення.

Інспекцією пред'явлено 12 позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 41 млн грн. Крім того, перед органами прокуратури та іншими установами ініційовано пред'явлення 4 позовів.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 31 досудове розслідування і вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені бюджетні правопорушення інспекцією прийнято 33 рішення щодо зупинення операцій з бюджетними коштами, а також за поданням інспекції одному з розпорядників бюджетних коштів за нецільове їх використання зменшено асигнувань на суму майже 900 тис. грн.

За порушення фінансової дисципліни 84 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 - до дисциплінарної та матеріальної.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...