App Store Google Play

ДФІ зберегла держбюджету майже 10 мільйонів

19.05.2015 17:55
ДФІ зберегла держбюджету майже 10 мільйонів

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області упродовж січня-квітня поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 10 млн грн. Про це повідомили у прес-службі відомства.

За даними ДФІ, відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму понад 9 млн грн. Із них понад 4 млн грн становлять відшкодування втрат, виявлених у попередні роки.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 51 управлінське рішення.

Інспекцією пред'явлено 12 позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 41 млн грн. Крім того, перед органами прокуратури та іншими установами ініційовано пред'явлення 4 позовів.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 31 досудове розслідування і вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені бюджетні правопорушення інспекцією прийнято 33 рішення щодо зупинення операцій з бюджетними коштами, а також за поданням інспекції одному з розпорядників бюджетних коштів за нецільове їх використання зменшено асигнувань на суму майже 900 тис. грн.

За порушення фінансової дисципліни 84 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 - до дисциплінарної та матеріальної.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...