App Store Google Play

В Кривому Розі вибух газового балону зруйнував будинок

18.05.2015 12:35
В Кривому Розі вибух газового балону зруйнував будинок

В ніч з 16 на 17 травня у Кривому Розі від вибуху газового балону спалахнула пожежа в житловому будинку на вісім квартир. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

За інформацією пожежників, двоповерхова будівля, де сталось загорання, побудована ще у 1960 році. Стіни, перегородки та перекриття - дерев'яні, що і сприяло стрімкому розповсюдженню полум'я.

По прибуттю на місце виклику першого пожежно-рятувального підрозділу, площа пожежі вже складала 100 квадратних метрів, мешканці будинку знаходились на подвір'ї, з їх слів у будинку залишились люди.

Рятувальниками з квартири на 2-му поверсі врятовано 26-річного громадянина, який з опіками був госпіталізований до міської лікарні. Зі слів постраждалого разом з ним в квартирі знаходились його дружина та дитина, які ймовірно загинули.

Після цього пролунав вибух другого балону, внаслідок чого обрушився дах і міжповерхові перекриття та частково обрушились зовнішні стіни будівлі.

Через стрімке розповсюдження вогню по дерев'яним конструкціям будівлі й наявністю в кожній квартирі газових балонів для приготування їжі та можливістю їх вибуху, гасіння пожежі ускладнювалось.

Ліквідувати пожежу вдалося лише під ранок. Наразі підрозділами Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області проводяться роботи по розбору конструкцій (невеликі осередки тління створюють загрозу подальших вибухів газових балонів) та пошук ймовірних загиблих (о 08 год. 51 хв. на місці пожежі виявлено фрагменти тіла, орієнтовно жіночої статі).

Причина пожежі - встановлюється.

У будинку мешкало 19 осіб, із них 4 дітей, які відселені до містечка для переселенців, 1 сім'я знаходиться у родичів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...