App Store Google Play

Приватбанк улаштував грандіозний суботник у День Європи

18.05.2015 09:38
Приватбанк улаштував грандіозний суботник у День Європи
День Європи співробітники Приватбанку відзначили грандіозним весняним прибиранням. На щорічний суботник вийшли понад 30 тисяч працівників фінустанови у кожному населеному пункті, де є відділення найбільшого у країні банку, йдеться в сюжеті ТСН.

Вже традиційно вони наводять лад, висаджують квіти та дерева у найпопулярніших місцях відпочинку громадян. У Дніпропетровську – це найбільша в Європі набережна, шефство над якою співробітники трьох головних офісів Приватбанку взяли ще понад 10 років тому.

"Частіше б збиралися не тільки співробітники Приватбанку, а й місцеві жителі – тоді було б чистіше, цінували б власну працю. А так: ішов, папірець кинув – хтось прибере", - каже співробітник Приватбанку Денис Лісогорій.

За результатами так званої зеленої ініціативи сьогодні прибрали майже півтисячі гектарів міських парків та зон відпочинку.

Суботник також підтримали десятки промислових підприємств, футбольні клуби та відділення банку у Прибалтиці, Грузії та країнах Європи.

"Стає чистіше не тому, що ми раз на рік сюди ходимо, а там, де люди щиро намагаються зробити кращим і чистішим своє життя. До них приєднуються й інші", - розповів голова правління Приватбанку Олександр Дубілет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...