App Store Google Play

Приватбанк улаштував грандіозний суботник у День Європи

18.05.2015 09:38
Приватбанк улаштував грандіозний суботник у День Європи
День Європи співробітники Приватбанку відзначили грандіозним весняним прибиранням. На щорічний суботник вийшли понад 30 тисяч працівників фінустанови у кожному населеному пункті, де є відділення найбільшого у країні банку, йдеться в сюжеті ТСН.

Вже традиційно вони наводять лад, висаджують квіти та дерева у найпопулярніших місцях відпочинку громадян. У Дніпропетровську – це найбільша в Європі набережна, шефство над якою співробітники трьох головних офісів Приватбанку взяли ще понад 10 років тому.

"Частіше б збиралися не тільки співробітники Приватбанку, а й місцеві жителі – тоді було б чистіше, цінували б власну працю. А так: ішов, папірець кинув – хтось прибере", - каже співробітник Приватбанку Денис Лісогорій.

За результатами так званої зеленої ініціативи сьогодні прибрали майже півтисячі гектарів міських парків та зон відпочинку.

Суботник також підтримали десятки промислових підприємств, футбольні клуби та відділення банку у Прибалтиці, Грузії та країнах Європи.

"Стає чистіше не тому, що ми раз на рік сюди ходимо, а там, де люди щиро намагаються зробити кращим і чистішим своє життя. До них приєднуються й інші", - розповів голова правління Приватбанку Олександр Дубілет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...