App Store Google Play

"Бабусі Вілкула" хочуть зробити його мером

18.05.2015 15:20
"Бабусі Вілкула" хочуть зробити його мером

Фаворитами серед кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська є Вілкул, Куліченко і Краснов. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Всеукраїнською соціологічною компанією Оперативна соціологія.

За повідомленням компанії, рейтинг цих кандидатів на пост міського голови серед опитаних дніпропетровців склав 26,8%, 13,4% і 12,7% відповідно. Найбільшу кількість голосів «проти» набрав екс-нардеп Ігор Циркін.

Разом з тим, найбільше довіри жителі Дніпропетровська відчувають до позафракційного депутата Верховної Ради Бориса Філатова (24%) і нардепа від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула (25%). При цьому Вілкул має 21% противників, що удвічі більше за антирейтин Філатова (11%).

За Олександра Вілкула готові голосувати 21% чоловіків та 26% жінок віком від 54 років. Середній вік виборця Вілкула складає 52,4 роки.

За Куліченка виступають дніпряни віком від 25 до 45 років. Відтак, середній вік виборців екс-очільника міста  складає 42,3 роки. У Краснова цей показник - 49,1 рік. І наймолодший виборець у Бориса Філатова - 41,7. При цьому 25% усіх прихильників нардепа з команди Коломойського - чоловіки у віці від 25 до 45 ркоів.

Найважливіша якість, якою, на думку городян, має володіти мер, є чесність, далі йдуть порядність і хазяйновитість. А от патріотизм на останньому місці - про нього згадали лише 8% виборців.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...