App Store Google Play

"Бабусі Вілкула" хочуть зробити його мером

18.05.2015 15:20
"Бабусі Вілкула" хочуть зробити його мером

Фаворитами серед кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська є Вілкул, Куліченко і Краснов. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Всеукраїнською соціологічною компанією Оперативна соціологія.

За повідомленням компанії, рейтинг цих кандидатів на пост міського голови серед опитаних дніпропетровців склав 26,8%, 13,4% і 12,7% відповідно. Найбільшу кількість голосів «проти» набрав екс-нардеп Ігор Циркін.

Разом з тим, найбільше довіри жителі Дніпропетровська відчувають до позафракційного депутата Верховної Ради Бориса Філатова (24%) і нардепа від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула (25%). При цьому Вілкул має 21% противників, що удвічі більше за антирейтин Філатова (11%).

За Олександра Вілкула готові голосувати 21% чоловіків та 26% жінок віком від 54 років. Середній вік виборця Вілкула складає 52,4 роки.

За Куліченка виступають дніпряни віком від 25 до 45 років. Відтак, середній вік виборців екс-очільника міста  складає 42,3 роки. У Краснова цей показник - 49,1 рік. І наймолодший виборець у Бориса Філатова - 41,7. При цьому 25% усіх прихильників нардепа з команди Коломойського - чоловіки у віці від 25 до 45 ркоів.

Найважливіша якість, якою, на думку городян, має володіти мер, є чесність, далі йдуть порядність і хазяйновитість. А от патріотизм на останньому місці - про нього згадали лише 8% виборців.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...