App Store Google Play

У Дніпропетровську провели перший всеукраїнський студентський саміт

15.05.2015 12:54
У Дніпропетровську провели перший всеукраїнський студентський саміт

У Дніпропетровську пройшов Перший всеукраїнський студентський саміт «Цивілізаційний вибір України: політико-правова парадигма і проблеми сутнісних перетворень». Саміт відбувся 14 травня на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, на нього з’їхалися студенти юридичних факультетів зі Львова, Києва, Харкова, Черкас, Острога, Одеси, Миколаєва та інших міст України.

 

Окрім наукового значення, саміт був націлений на підвищення рівня знань із актуальних практичних питань. Тому під час заходу відбулися майстер-класи з політиками, науковцями, юристами-практиками та представниками органів місцевої влади. Також студентські команди презентували своє бачення вирішення конкретних проблем.

 

«Мета цього саміту – зібрати найкращі ідеї розбудови України і розвитку правової доктрини. Команди з різних міст будуть представляти та захищати свої наукові проекти,  які піднімають актуальні питання з царини права, політології, філософії та соціології. Завдання журі – максимально об’єктивно оцінити студентські напрацювання», – розповіла про захід кандидат юридичних наук, доцент кафедри ДДУВС Ірина Грицай.

 

Усього, як повідомляють організатори, на конкурс подали проекти 11 команд. Університети могли подавати до участі лише одну команду, чисельністю до п’яти студентів. Оцінювати роботи студентів будуть вітчизняні та американські викладачі правових наук, судді та юристи, політики. Зокрема до конкурсної комісії увійшов американський правознавець із університету «Регент» Джеймс А. Девідс та президент міжнародної благодійної організації «Асоціація милосердя «Емануїл» Стівен Вебер.

 

Конкурсна комісія відзначила дві роботи – з Києва та Дніпропетровська – вони отримали найвищі нагороди. Студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ подали на конкурс роботу з проблемних питань української євроінтеграції «Реалізація принципу транспарентності в умовах євроінтеграції: теоретико-прикладні проблеми», а київська команда Національної академії внутрішніх справ досліджувала інвестиційний клімат України, робота мала назву «Покращення інвестиційного клімату в Україні та залучення іноземних інвесторів у розвиток вітчизняної економіки».

 

«Цей саміт – унікальна подія для української правової науки. Такі заходи допомагають Україні стати справжньою правовою державою, тут розробляються нові підходи у вивченні та регулюванні правовідносин серед громадян. Кожна з представлених на саміті робіт має новизну та свіжий погляд на вирішення проблем та вчить студентів працювати у командах, що дуже важливо для майбутньої професійної діяльності», – прокоментував подію Каміль Примаков, голова партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Дніпропетровську, який також увійшов до конкурсної комісії разом із депутатом міської ради Сергієм Жуковим.

 

Найкращі команди нагородили дипломами I, II та III ступенів та спеціальними відзнаками. Організатори зазначили, що захід отримав схвальні відгуки учасників, тому наступного року буде організований другий саміт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...