App Store Google Play

«Дніпропетровська міськрада провалила тест на публічність», - УДАР

15.05.2015 11:39
«Дніпропетровська міськрада провалила тест на публічність», - УДАР

Минуло більше місяця з того часу, як партія «УДАР» звернулася з відкритим листом до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої.

Нагадаємо, що одна з громадських організацій опублікувала матеріали розслідування, що стосувалися фінансових порушень та непрозорого витрачання коштів при виконанні ряду робіт в центральній міській бібліотеці Дніпропетровська, а також її філіях. У цій заяві безпосередньо в якості зацікавлених осіб вказані два високопоставлених чиновника.

У порушення Закону України про звернення громадян через місяць відповідь так і не надійшов, ніякої реакції з міськради не послідувало взагалі.

«У жителів Дніпропетровська і раніше не було сумнівів у тому, наскільки непрозоро працює цей орган місцевого самоврядування. Це ще один приклад, який підтверджує правило. Дніпропетровська міська рада і велика частина її депутатів підтримує кулуарний і договірної формат роботи», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Випадок цей просто неприпустимий, каже політик. На адресу заступника мера з боку громадських діячів прозвучали відкриті публічні звинувачення, але реакції з боку керівництва міськради - нуль. Це вирок і діагноз нинішньому складу чиновників та депутатів. Після місцевих виборів необхідно максимально перезавантажити кадровий склад міськради, підкреслив Дмитро Легеза.

Нагадаємо, що в партії «УДАР» пропонували провести службове розслідування стосовно начальника управління культури Євгена Хорошилова, заступника мера Ірини Зайцевої, і на цей період відсторонити вищевказаних осіб від роботи.

Окрім того, представники цієї політсили запропонували створити комісію з обов'язковим залученням представників ЗМІ та громадських організацій і публічно оголосити результати розслідування.

«Ми хотіли домогтися того, щоб представники громадськості та журналісти отримали чітку відповідь на поставлені запитання. Замість цього - цілковите ігнорування. Ми сподіваємося, що під час голосування виборці дадуть оцінку діяльності цим особам. Даний випадок з Іриною Зайцевою - цілковитий провал тесту для міськради на готовність працювати в нових умовах, також це негативно позначиться на репутації в.о. мера Галини Булавки», - зазначають в партії «УДАР».

«Окремо хотілося б звернутися до представників партії Президента України із закликом припинити практику договірних відносин. Наша пропозиція взяти цю ситуацію під жорсткий контроль, на жаль, залишилася без відповіді. Виборці «Блоку Петра Порошенка - Солідарності» несхвально відреагують на подібний стиль роботи тих, хто не хоче змінювати формат роботи органів влади. Дніпропетровська область знаходиться у сфері пильної уваги Президента України та голови партії Юрія Луценка. Якщо у місцевого депутатського корпусу немає можливості для прискорення темпу роботи і політичної волі для реалізації ініціатив Петра Порошенка, то можливо є сенс для виносу цього питання в публічну площину? У міській фракції пропрезидентської сили є люди, які готові взяти на себе повноту відповідальності за кардинальні зміни. Сподіваємося, що наші колеги зроблять висновки вже найближчим часом», - йдеться в заяві партії «УДАР».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...