App Store Google Play

Дезертира-убивцю засуджено до 14 років ув’язнення – прокуратура

15.05.2015 13:04
Дезертира-убивцю засуджено до 14 років ув’язнення – прокуратура

Індустріальним районним судом Дніпропетровської області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 289 та іншими статтями Кримінального кодексу України, до покарання у виді 14 років позбавлення волі засуджено старшого солдата однієї з військових частин, дислокованих на Донеччині.

 

Встановлено, що зазначений військовослужбовець з автоматом АКС-74У та боєприпасами самовільно залишив розташування польового табору військової частини.

 

Вживши спиртні напої, він здійснював хуліганські дії, демонструючи оточуючим свою зверхність і зухвалість, що супроводжувалося погрозами застосування зброї.

 

Продовжуючи вживання спиртних напоїв та відчувши свою безкарність, останній незаконно заволодів транспортним засобом та вчинив вбивство двох громадян.

 

Під час досудового розслідування, яке здійснювала 30 військова прокуратура Південного регіону України, провина військовослужбовця повністю доказана.

 

«Позиція прокуратури, - наголосив начальник відділу військової прокуратури Південного регіону України полковник юстиції Владислав Катеруша, - полягає в тому, що будь-який злочин, вчинений військовослужбовцем в умовах особливого періоду, каратиметься жорстко та суворо, і нікому не слід сподіватися на те, що «війна усе спише».

 

Враховуючи, що державний обвинувач наполягав на довічному ув’язненні винної особи, на даний час військовою прокуратурою вивчається судове рішення на предмет його обґрунтованості та наявності підстав для оскарження у зв’язку з м’якістю покарання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...