App Store Google Play

Дезертира-убивцю засуджено до 14 років ув’язнення – прокуратура

15.05.2015 13:04
Дезертира-убивцю засуджено до 14 років ув’язнення – прокуратура

Індустріальним районним судом Дніпропетровської області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 289 та іншими статтями Кримінального кодексу України, до покарання у виді 14 років позбавлення волі засуджено старшого солдата однієї з військових частин, дислокованих на Донеччині.

 

Встановлено, що зазначений військовослужбовець з автоматом АКС-74У та боєприпасами самовільно залишив розташування польового табору військової частини.

 

Вживши спиртні напої, він здійснював хуліганські дії, демонструючи оточуючим свою зверхність і зухвалість, що супроводжувалося погрозами застосування зброї.

 

Продовжуючи вживання спиртних напоїв та відчувши свою безкарність, останній незаконно заволодів транспортним засобом та вчинив вбивство двох громадян.

 

Під час досудового розслідування, яке здійснювала 30 військова прокуратура Південного регіону України, провина військовослужбовця повністю доказана.

 

«Позиція прокуратури, - наголосив начальник відділу військової прокуратури Південного регіону України полковник юстиції Владислав Катеруша, - полягає в тому, що будь-який злочин, вчинений військовослужбовцем в умовах особливого періоду, каратиметься жорстко та суворо, і нікому не слід сподіватися на те, що «війна усе спише».

 

Враховуючи, що державний обвинувач наполягав на довічному ув’язненні винної особи, на даний час військовою прокуратурою вивчається судове рішення на предмет його обґрунтованості та наявності підстав для оскарження у зв’язку з м’якістю покарання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...