App Store Google Play

В Дніпропетровську ще є наука, принаймні за статистикою

14.05.2015 17:45
В Дніпропетровську ще є наука, принаймні за статистикою

Упродовж 2014р. науковою діяльністю у Дніпропетровській області займались 57 підприємств та організацій, 72% яких зосереджено в обласному центрі, 14% – у м. Кривому Розі, йдеться в повідомленні Головного управління статистики у Дніпропетровській області.

 

За підсумками 2014р. загальний обсяг виконаних наукових та науково-технічних робіт склав 1,7 млрд.грн. Основним джерелом фінансування наукових розробок в регіоні були кошти вітчизняних та іноземних замовників (79% загальних асигнувань). Фінансування за рахунок коштів державного бюджету становило 19%.

 

Науковими установами області було виконано 2,3 тис. розробок, з них 18% – це створення нових видів виробів, 13%технологій та 2,4% матеріалів.

 

Із загальної кількості науково-технічних розробок 69% були впроваджені у виробництво, 23% мали інноваційну спрямованість.

 

У штатних розкладах діючих наукових установ перебувало 10 тис. працівників основної діяльності, у тому числі 130 фахівців з науковим ступенем доктора наук та 630 – кандидата наук.

 

Науковцями Дніпропетровщини у 2014р. одержано 146 грантів від міжнародних фондів, проведено 130 міжнародних конференцій.

 

Багатий досвід та знання наших вчених, їх значні наукові досягнення матимуть своє втілення у конкретних наукових програмах та проектах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...