App Store Google Play

В Дніпропетровську ще є наука, принаймні за статистикою

14.05.2015 17:45
В Дніпропетровську ще є наука, принаймні за статистикою

Упродовж 2014р. науковою діяльністю у Дніпропетровській області займались 57 підприємств та організацій, 72% яких зосереджено в обласному центрі, 14% – у м. Кривому Розі, йдеться в повідомленні Головного управління статистики у Дніпропетровській області.

 

За підсумками 2014р. загальний обсяг виконаних наукових та науково-технічних робіт склав 1,7 млрд.грн. Основним джерелом фінансування наукових розробок в регіоні були кошти вітчизняних та іноземних замовників (79% загальних асигнувань). Фінансування за рахунок коштів державного бюджету становило 19%.

 

Науковими установами області було виконано 2,3 тис. розробок, з них 18% – це створення нових видів виробів, 13%технологій та 2,4% матеріалів.

 

Із загальної кількості науково-технічних розробок 69% були впроваджені у виробництво, 23% мали інноваційну спрямованість.

 

У штатних розкладах діючих наукових установ перебувало 10 тис. працівників основної діяльності, у тому числі 130 фахівців з науковим ступенем доктора наук та 630 – кандидата наук.

 

Науковцями Дніпропетровщини у 2014р. одержано 146 грантів від міжнародних фондів, проведено 130 міжнародних конференцій.

 

Багатий досвід та знання наших вчених, їх значні наукові досягнення матимуть своє втілення у конкретних наукових програмах та проектах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...