App Store Google Play

в Дніпрі презентували "Війну на три літери"

14.05.2015 15:12
в Дніпрі презентували "Війну на три літери"

14 травня у медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» відбулася презентація книги «Война на три буквы». У прес-конференції взяв участь український журналіст, автор книги Артем Чапай.

Він повідомив, що ідея книги народилася у нього і його колеги катерини Сергацкової, коли вони працювали журналістами і висвітлювали події в гарячих точках. 

"Я працював у київському інтернет-виданні «Insider». Катерина Сергацькова працювала у багатьох виданнях на той час («Українська правда», «Фокус», «Сноб», «Colta»). Цю інформацію можна подивитися на задній стороні обкладинки книги. Ми побували у «гарячих точках» України, зустрічалися з військовими та місцевими жителями по обидва боки. Книга складається з репортажів, які були розміщені у 5 різних виданнях, а також одного тексту Володимира Максакова, який я вважаю найсильнішим. Володимир – російський філолог, який вирішив записатися у «ДНР» заради цікавості та потрапив до них же у полон у так звану «Яму». Мені здається, що його текст описує антиутопічність ситуації. Я також був у полоні, але в української сторони, тому у книзі є мій текст «Як я був «терористом»», - розповів Артем Чапай.

У книзі «Война на три буквы» події забрані у хронологічній послідовності від втечі Януковича до так званого «Мінська-2», також зроблені історичні вставки, щоб зв’язати тексти і зберегти послідовність подій.

"Нашою принциповою позицією було – уникнути аналітики. Репортаж не підбиває підсумків – це відображення подій. Ми намагалися об’єктивно викладати події, оперувати сухими фактами. Назву придумала Катерина. Мені здається, що вона вийшла провокативною та багатозначною. Перший варіант назви був «Гражданская АТО», але існує стереотип, що ті, хто називає війну громадянською - підтримують путінську політику, тому ми вирішили відмовитися від неї, щоб не відлякати наших читачів. А назва «Война на три буквы» відображує ставлення до війни як такої та те, що її досі називають АТО", - прокоментував Артем Чапай.

На думку автора, ця книга відповідає на запитання «Як все починалось?» та «Як змінювалось ставлення до подій?».

«Война на три буквы» має наклад 2 тисячі екземплярів, придбати її можна в усіх магазинах, які розповсюджують продукцію видавництва «Фоліо».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...