App Store Google Play

У Дніпрі з набережної погнали кальянників і стихійних торговців

14.05.2015 11:26
У Дніпрі з набережної погнали кальянників і стихійних торговців

13 травня відбувся рейд представників місцевої влади Дніпропетровська разом з представниками МВС та ДАІ пішохідною зоною Набережної ім. Леніна (центральна частина міста).

Так відреагувала директор Департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дніпропетровської міської ради Олени Бочарнікової на численні звернення городян щодо незаконної стихійної торгівлі у зоні відпочинку.

Побачене не лише здивувало чиновницю, а й вразило масштабами. За її словами жоден з десятків ділків, які окупували зону відпочинку дніпрян, за дозволами і ліцензіями не звертався. Ба більше – не має жодного дозволу з боку ДАІ заїжджати транспортними засобами в пішохідну зону і везти виїзну торгівлю «з коліс».

«До мене звернулися громадські організації з питанням - чи видавалися комусь місця під торгівлю? І я вирішила провести разом з ними рейд, аби подивитися на ці "чудо документи", запросивши міліцію та ДАІ міста. Що я вам хочу сказати – це просто жах: машини паркуються на пішохідних доріжках де мами з дітками гуляють, торгують хто чим може, без всяких документів, кальяни цілодобово! Навіть ті без документів, до яких і немає претензій (торгують сувенірами з видами міста)», - коментує результати рейду пані Бочарнікова в соціальній мережі.

На зачистку частини Набережної від Центрального мосту до Фестивального причалу чиновники, міліціянти та ДАІ витрати чотири години. При цьому наступного дня більшість торгівців повернулися на «пригріті» місця. Не боячись ані штрафів, ані конфіскації товару.

«Я не проти, що потрібно здійснювати торгівлю. Але перетворювати набережну в «свинарник» вже точно не можна. Тому було прийнято рішення впорядкувати і привести все і вся в належний вигляд (і всі документи в тому числі)», - запевняє громадян регулятор міської торгівлі.

За її словами, подібні рейди чиновників департаменту разом з громадськістю стануть надалі регулярними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...