App Store Google Play

У Дніпрі з набережної погнали кальянників і стихійних торговців

14.05.2015 11:26
У Дніпрі з набережної погнали кальянників і стихійних торговців

13 травня відбувся рейд представників місцевої влади Дніпропетровська разом з представниками МВС та ДАІ пішохідною зоною Набережної ім. Леніна (центральна частина міста).

Так відреагувала директор Департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дніпропетровської міської ради Олени Бочарнікової на численні звернення городян щодо незаконної стихійної торгівлі у зоні відпочинку.

Побачене не лише здивувало чиновницю, а й вразило масштабами. За її словами жоден з десятків ділків, які окупували зону відпочинку дніпрян, за дозволами і ліцензіями не звертався. Ба більше – не має жодного дозволу з боку ДАІ заїжджати транспортними засобами в пішохідну зону і везти виїзну торгівлю «з коліс».

«До мене звернулися громадські організації з питанням - чи видавалися комусь місця під торгівлю? І я вирішила провести разом з ними рейд, аби подивитися на ці "чудо документи", запросивши міліцію та ДАІ міста. Що я вам хочу сказати – це просто жах: машини паркуються на пішохідних доріжках де мами з дітками гуляють, торгують хто чим може, без всяких документів, кальяни цілодобово! Навіть ті без документів, до яких і немає претензій (торгують сувенірами з видами міста)», - коментує результати рейду пані Бочарнікова в соціальній мережі.

На зачистку частини Набережної від Центрального мосту до Фестивального причалу чиновники, міліціянти та ДАІ витрати чотири години. При цьому наступного дня більшість торгівців повернулися на «пригріті» місця. Не боячись ані штрафів, ані конфіскації товару.

«Я не проти, що потрібно здійснювати торгівлю. Але перетворювати набережну в «свинарник» вже точно не можна. Тому було прийнято рішення впорядкувати і привести все і вся в належний вигляд (і всі документи в тому числі)», - запевняє громадян регулятор міської торгівлі.

За її словами, подібні рейди чиновників департаменту разом з громадськістю стануть надалі регулярними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...