App Store Google Play

Дніпропетровській ОДА не потрібні проблеми переселенців, лише їх бізнес

14.05.2015 15:19
Дніпропетровській ОДА не потрібні проблеми переселенців, лише їх бізнес
Дніпропетровщина стала пріоритетним регіоном для перереєстрації бізнесу з Донецької та Луганської областей. 300 суб’єктів господарювання зі Східного регіону змінили місце ведення власного бізнесу, обравши Дніпропетровську область. Сьогодні вона займає друге місце після Києва за цим показником та суттєво випереджає Харківську та Запорізьку області. Про це повідомив в.о. першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман під час засідання круглого столу «Актуальні проблеми з відкриття та ведення бізнесу для внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей у Дніпропетровському регіоні».

У круглому столі взяли участь представники Державної реєстраційної служби, Головного управління Державної фіскальної служби, обласного центру зайнятості, Дніпропетровської торгівельно-промислової палати, управління розвитку підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради, виконавчих комітетів міських рад, громадських організацій.

 «Наше завдання на сьогодні – розробити комплекс конкретних заходів з адаптації бізнесу вимушених переселенців у Дніпропетровському регіоні. З цією метою ми запросили не тільки підприємницький актив, але й представників органів місцевого самоврядування та територіальних органів виконавчої влади. Я сподіваюся, що разом ми максимально ефективно вирішимо всі питання», – сказав Олег Кужман.

Зокрема, під час заходу обговорювалися питання перспектив і можливостей для малого та середнього бізнесу із зони АТО, взаємодії та партнерських відносин місцевого бізнесу з підприємцями з Донецької та Луганської областей, а також проблемні питання, що виникають у підприємців із зони АТО під час створення та ведення бізнесу в Дніпропетровській області. Серед них – адаптація, відсутність напрацьованих бізнес-контактів, а також землі для ведення бізнесу, складність в оренді приміщень та інші.

«Ми відкриті для розвитку території, на якій ми зараз живемо, ми не загроза, а потенціал. Адже ми покинули рідні домівки не через розруху чи страх, а тому, що справжні патріоти», – сказав керівник громадської організації «Український захист» Олександр Кисельов.

Водночас чиновники Дніропетровської ОДА відмовилися створювати окреме управління, яке б займалося проблемами переселенців.

Предстаники переселенців подякували за допомогу у вирішенні різноманітних питань, проте пожалілися, що в органах влади немає окремої структури, яка б займалася справи вами переселенців, тому доводиться багато бігати по інстанціях. На що Олег Кужман зазначив, що немає потреби створювати зайву "чиновничью" структуру. Більше того, він запропонував бізнесменам і громадським організаціям самим очолити роботу з координації дій по допомозі переселенцям із зони АТО.

Крім того, Олег Кужмана запропонував більш активно освоювати можливості невиликіх місць - таких, як Новомосковськ, тому що для переселенців там більше земельних і майнових ресурсів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...