App Store Google Play

Дніпропетровська ДАІ продовжує вилучати "патріотичні" номерні знаки

14.05.2015 13:26
Дніпропетровська ДАІ продовжує вилучати "патріотичні" номерні знаки

На Дніпропетровщині тривають профілактичні заходи, спрямовані на припинення фактів експлуатації транспортних засобів без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим тощо.

Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ продовжують виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням відповідних вимог законодавства.

Непоодинокі випадки, коли транспортні засоби, які пересуваються без реєстраційних номерних знаків, з номерними знаками військових частин або закриті різноманітними наліпками використовуються з протиправною метою, в них незаконно перевозяться зброя, боєприпаси тощо. При цьому водії таких транспортних засобів, намагаючись уникнути перевірки, не рідко представляються представниками громадських або військових формувань.

З початку проведення цільових заходів працівниками ДАІ Дніпропетровщини виявлено 196 фактів порушення водіями транспортних засобів вимог пункту 2.9 (підпункту в) ПДР України. З них задокументовано 20 фактів експлуатації транспортних засобів не зареєстрованих або не перереєстрованих в установленому порядку, 56 - без номерного знака, у 61 випадку водії намагалися прикрити державний номер на своїх автомобілях різноманітними наліпками, надписами або іншими предметами, більш ніж 50 автомобілів рухалися з забрудненими, перевернутими держномерами або закріпленими у не встановленому для цього місці. Також виявлено 4 випадки експлуатації автівок з номерним знаком, що не належить цьому засобу тощо.

Заходи тривають. Згідно законодавства України, за вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 грн. (ч. 6. ст. 121 КУпАП ).

За повторне вчинення порушення впродовж року, ч. 7 ст. 121 КУпАП передбачається штраф у розмірі від 255 до 510 грн. або громадські роботи терміном від 30 до 40 год. з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...