App Store Google Play

Дніпропетровська ДАІ продовжує вилучати "патріотичні" номерні знаки

14.05.2015 13:26
Дніпропетровська ДАІ продовжує вилучати "патріотичні" номерні знаки

На Дніпропетровщині тривають профілактичні заходи, спрямовані на припинення фактів експлуатації транспортних засобів без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим тощо.

Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ продовжують виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням відповідних вимог законодавства.

Непоодинокі випадки, коли транспортні засоби, які пересуваються без реєстраційних номерних знаків, з номерними знаками військових частин або закриті різноманітними наліпками використовуються з протиправною метою, в них незаконно перевозяться зброя, боєприпаси тощо. При цьому водії таких транспортних засобів, намагаючись уникнути перевірки, не рідко представляються представниками громадських або військових формувань.

З початку проведення цільових заходів працівниками ДАІ Дніпропетровщини виявлено 196 фактів порушення водіями транспортних засобів вимог пункту 2.9 (підпункту в) ПДР України. З них задокументовано 20 фактів експлуатації транспортних засобів не зареєстрованих або не перереєстрованих в установленому порядку, 56 - без номерного знака, у 61 випадку водії намагалися прикрити державний номер на своїх автомобілях різноманітними наліпками, надписами або іншими предметами, більш ніж 50 автомобілів рухалися з забрудненими, перевернутими держномерами або закріпленими у не встановленому для цього місці. Також виявлено 4 випадки експлуатації автівок з номерним знаком, що не належить цьому засобу тощо.

Заходи тривають. Згідно законодавства України, за вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 грн. (ч. 6. ст. 121 КУпАП ).

За повторне вчинення порушення впродовж року, ч. 7 ст. 121 КУпАП передбачається штраф у розмірі від 255 до 510 грн. або громадські роботи терміном від 30 до 40 год. з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...