App Store Google Play

Ніч музеїв - 2015 «Музеї заради сформованого суспільства»

13.05.2015 13:51
Ніч музеїв - 2015 «Музеї заради сформованого суспільства»

Доброю традицією у Дніпропетровському художньому музеї стало проведення міжнародної акції «Ніч музеїв», приуроченої до професійного свята - Міжнародного Дня музеїв. Цього року вже вп'яте музей відчинить для відвідувачів двері о вечірній порі, приєднуючись до щорічної мистецької акції.

2015 року Міжнародна Рада музеїв ICOM запропонувала нову тему, що стане наскрізною для всіх заходів у рамках акції для всіх країн - «Музеї заради сформованого суспільства».

В рамках міжнародної акції «Ніч музеїв» партнерами цьогоріч виступають: Музей українського живопису, технічний музей «Машини часу», Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики, Університет митної справи та фінансів й ДНУ ім. О. Гончара, а також дизайнер Юлія Жук спільно з модельним агентством «Modern line».

Цього року Ніч музеїв - 2015 відбудеться в ніч з суботи 16 травня на неділю 17 травня.

Дніпропетровський художній музей прийматиме гостей з 18:00 й до 22:30. Мистецькі заходи відбуватимуться в «дві дії», дійсно зануривши гостей в дещо театральну атмосферу.

З 18:00 до 20:00 вхід - вільний

О 18:00 на ґанку зустрічаємо гостей виступом барабанщиць народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка» Університету митної справи та фінансів й ДНУ ім. О. Гончара.

О 18:15 відкриваємо оновлену постійно діючу експозицію «Українське та російське мистецтво кінця XVII - початку ХХ століття» (ІІ поверх).

В експозиції знову можна помилуватися творами видатних митців: І. Айвазовського, І. Шишкіна, І. Рєпіна, В. Маковського, М. Пимоненка, К. Костанді, П. Нілуса, С. Васильківського, М. Башкірцевої.

Щопівгодини наукові співробітники будуть проводити оглядові екскурсії новою експозицією.

18:30 - 19:00 - запрошуємо на кураторську екскурсію виставкою «На грані» та творчу зустріч з художницею Анною Єгоровою (ІІІ поверх).

Виставка Анни Єгорової «На грані» відкриває нову сторінку в творчості художниці та в сучасному мистецтві Дніпропетровщини. Представлені на виставці роботи з легкою іронією та сарказмом передають погляд майстра на проблеми сучасності й вічності. В творах Анни Єгорової, крім живописної техніки, використовуються елементи об'ємно-просторової композиції, що сприяє встановленню безпосереднього контакту глядача з героями картин.

З 21:00 до 22:30 вхід здійснюватиметься за квитками (вартість - 100 грн).

Чекаємо гостей на виставці-концерті «Буденні справи Попелюшки», присвяченій всесвітньо відомій оперній співачці Чечілії Бартолі.

Виставка-концерт «Буденні справи Попелюшки» - це ексклюзивна авторська екскурсія персональною виставкою живописних творів Олексія Вовка, що супроводжуватиметься концертом провідних солістів Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики, а також демонстрацією проекту дніпропетровського дизайнера Юлії Жук.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Тел. 744-60-35, 47-33-38

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...