App Store Google Play

Дітлахи з «Дніпра-1» - краще за всіх запускають повітряних зміїв

12.05.2015 12:09
Дітлахи з «Дніпра-1» - краще за всіх запускають повітряних зміїв

Команда школярів Дніпропетровської області «Дніпро-1» посіла І місце в командному заліку Всеукраїнських змагань на Кубок Українського Державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв. Ще 13 школярів Дніпропетровщини здобули призові місця в особистих першостях. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Понад півсотні учасників Всеукраїнського турніру на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв змагалися у 8 класах моделей. Дніпропетровщину представляли 2 команди - «Дніпро-1» і «Дніпро-2».

За підсумком командної першості у запусках літунів різних форм і розмірів чемпіонство здобула збірна «Дніпро-1». Команда-переможець отримала Кубок Українського Державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв.

У особистих першостях класу експериментальних зміїв різних форм та розмірів «Z» призове ІІІ місце виборов учасник збірної Дніпропетровщини «Дніпро-1» Валентин Глущенко. Серед пласких літунів «Z-1» найкращою стала модель його колеги Микити Ткалика.
У класі моделей «Z-2», де запускали коробчатих зміїв із жорстким каркасом, І і ІІІ місця взяли представники команди «Дніпро-1» Іван Архипенко та «Дніпро-2» Ілля Сорогін.

Усі призові місця у секції об'ємних зміїв «Z-3» посіли учасник «Дніпра-2» Олег Лимар і представники «Дніпра-1» Микита Ткалик і Гліб Дзигар.

Серед міні-зміїв «Z-4» одним із найкращих виявився літун Іллі Сорогіна з команди «Дніпро-2», йому присудили ІІІ місце.

У класі пілотажних керованих зміїв «Z-5» ІІ місце посів представник збірної «Дніпро-1» Вадим Подкопаєв.

У повітряних боях літунів, передбачених у секції «Z-6», І місце присудили Вадиму Подкопаєву, «Дніпро- 1», ІІ місце у Романа Кондратенка, «Дніпро-2», ІІІ - у Михайла Котенка, «Дніпро-2».

Перемогу у класі «Z-7», де необхідно було збудувати літаючий змійковий потяг, здобув учасник команди «Дніпро-2» Владислав Вакулич. Усі призери отримали почесні дипломи Українського Державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв.

Всеукраїнська першість проходила у квітні на базі Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді. У ході цьогорічного чемпіонату, який наша область приймає вже п'ятий рік поспіль, учасники з Дніпропетровської, Рівненської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької, Запорізької, Сумської областей та м.Києва запустили в небо 110 моделей повітряних зміїв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...