App Store Google Play

Дніпропетровська «Солідарність» провела акцію «Пам'ятаємо кожного»

11.05.2015 10:43
Дніпропетровська «Солідарність» провела акцію «Пам'ятаємо кожного»

У Дніпропетровську пройшла акція «Пам'ятаємо кожного», приурочена 70-річчю Перемоги над нацизмом. Відвідали ветеранів та привітали «на дому» партійці «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» в Кіровському і Самарському районах.

«З часів трагічних подій Другої світової пройшло вже 70 років, і, на жаль, з причини поганого самопочуття більшість ветеранів не в змозі брати участь в організованих пам'ятних акціях і зустрічах», - розповідає депутат міської ради Дмитро Грищев. - «Пам'ятаємо кожного» - так ми назвали ініціативу провідати і привітати ветеранів в їх власних будинках, щоб ніхто з них не залишився без уваги».

Як розповів Геннадій Бутенко, депутат Кіровської районної ради, під час зустрічей ветерани з хвилюванням згадували своїх побратимів, говорили про те, як звільняли Україну і переживають за долю солдатів, які зараз захищають нашу землю. «Їх мужність служить для нас прикладом, ми пам'ятаємо їх подвиг і намагаємося надавати їм посильну допомогу. Матеріальне становище людей похилого віку не найкраще, тому допомагаємо і матеріально, подарунками», - додав депутат.

Під час одного з візиту 94-річна Юр'єва Ніна Костянтинівна розповіла, що війна застала її в зовсім юному віці. «Після заклику, мене відразу відправили на підготовку. У 19 років я стала зв'язковою-телефоністкою», - історію свого непростого, але насиченою спогадами життя, вона повідала своїм гостям Валерію Волкову та Сергію Височенко. З'ясувалося, що Ніна Костянтинівна брала участь у визвольних боях за Харків, Київ, Польщу, і дійшла до самого Берліна.

Партійці вітали ветеранів, які проживають в Кіровському і Самарському районах, висловили глибоку вдячність і повагу за їх подвиг, а ветерани у свою чергу з традиційною українською гостинністю приймали гостей.

Також напередодні 9-го травня в Самарському районі спільно з колективом 129 школи був організований святковий концерт для ветеранів, а в День Перемоги після покладання квітів до пам'ятника Загиблим партизанам, всіх бажаючих пригостили солдатською кашею.

Не залишилися забутими і ті, хто знову здобувають перемогу - в заходах взяли участь солдати - учасники антитерористичної операції на сході України. Під час спілкування з ветеранами Дмитро Грищев зазначив, що тільки зараз, коли проти України знову розв'язали війну, молоде покоління українців може зрозуміти через яке випробування пройшли їхні прадіди в середині 20-го століття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...