App Store Google Play

Дніпропетровська «Солідарність» провела акцію «Пам'ятаємо кожного»

11.05.2015 10:43
Дніпропетровська «Солідарність» провела акцію «Пам'ятаємо кожного»

У Дніпропетровську пройшла акція «Пам'ятаємо кожного», приурочена 70-річчю Перемоги над нацизмом. Відвідали ветеранів та привітали «на дому» партійці «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» в Кіровському і Самарському районах.

«З часів трагічних подій Другої світової пройшло вже 70 років, і, на жаль, з причини поганого самопочуття більшість ветеранів не в змозі брати участь в організованих пам'ятних акціях і зустрічах», - розповідає депутат міської ради Дмитро Грищев. - «Пам'ятаємо кожного» - так ми назвали ініціативу провідати і привітати ветеранів в їх власних будинках, щоб ніхто з них не залишився без уваги».

Як розповів Геннадій Бутенко, депутат Кіровської районної ради, під час зустрічей ветерани з хвилюванням згадували своїх побратимів, говорили про те, як звільняли Україну і переживають за долю солдатів, які зараз захищають нашу землю. «Їх мужність служить для нас прикладом, ми пам'ятаємо їх подвиг і намагаємося надавати їм посильну допомогу. Матеріальне становище людей похилого віку не найкраще, тому допомагаємо і матеріально, подарунками», - додав депутат.

Під час одного з візиту 94-річна Юр'єва Ніна Костянтинівна розповіла, що війна застала її в зовсім юному віці. «Після заклику, мене відразу відправили на підготовку. У 19 років я стала зв'язковою-телефоністкою», - історію свого непростого, але насиченою спогадами життя, вона повідала своїм гостям Валерію Волкову та Сергію Височенко. З'ясувалося, що Ніна Костянтинівна брала участь у визвольних боях за Харків, Київ, Польщу, і дійшла до самого Берліна.

Партійці вітали ветеранів, які проживають в Кіровському і Самарському районах, висловили глибоку вдячність і повагу за їх подвиг, а ветерани у свою чергу з традиційною українською гостинністю приймали гостей.

Також напередодні 9-го травня в Самарському районі спільно з колективом 129 школи був організований святковий концерт для ветеранів, а в День Перемоги після покладання квітів до пам'ятника Загиблим партизанам, всіх бажаючих пригостили солдатською кашею.

Не залишилися забутими і ті, хто знову здобувають перемогу - в заходах взяли участь солдати - учасники антитерористичної операції на сході України. Під час спілкування з ветеранами Дмитро Грищев зазначив, що тільки зараз, коли проти України знову розв'язали війну, молоде покоління українців може зрозуміти через яке випробування пройшли їхні прадіди в середині 20-го століття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...