App Store Google Play

Ветеран-регіонал обізвав бійців АТО «провокаторами»

07.05.2015 21:50
Ветеран-регіонал обізвав бійців АТО «провокаторами»

У Дніпропетровську ситуація навколо відзначення 8-9 травня набуває вкрай напруженого характеру. Як повідомляє Інтерфакс, заявки на проведення масових заходів 8-9 травня подали понад 20 громадських організацій і політичних партій. При цьому частина буде відзначати День пам’яті і примирення, а дехто – все ж таки «День победы над фашистами».

Зокрема, 8 травня політична партія «Солідарність-БПП» запрошує мешканців міста на флеш-моб, прибічники УНП зберуться на Жовтневої площі, ще три громадські організації проведуть свої заходи біля пам'ятників жертвам нацизму.

9 травня, яке за рішенням народних обранців і Президента Порошенка більше не є державним святом, до Монумента Слави пройде колона з більш ніж 150 ветеранів антитерористичної операції, членів родин загиблих учасників АТО, громадських активістів та волонтерів. Цей захід колишній анонсував заступник голови Дніпропетровської ОДА, член наглядової ради «Фонду оборони країни» Геннадій Корбан.

Водночас представники «Опозиційного блоку» 9 травня збирають людей з 9.00 біля пам'ятника генералу Пушкіну, звідки колона має пройти до монумента Вічної слави, покласти квіти й спуститись на Фестивальний причал, де відбудеться концерт, організований депутатами ОБ, виставка військової техніки, працюватимуть майстри Петриківського розпису.

Масла у вогонь підлив 4 номер виборчого списку на останніх виборах до Дніпропетровської обласної ради, голова ради ветеранів області Станіслав Шевченко, який обізвав учасників АТО і родичів загиблих «провокаторами».

«Знаючи, що 9 травня ветерани разом з городянами збираються Марш Перемоги Геннадій Олегович, запросили саме на це ж місце і на той же час бійців добровольчих батальйонів. Не розпалювати ситуацію, не робіть тисняву на невеликій площі і перенесіть Ваш захід на інший час», - закликав Геннадія Корбана ветеран, який розпочав службу в ЗС СРСР у 1954 році.

Як повідомлялося, порядок в області забезпечуватимуть близько 4 тисяч співробітників міліції, зокрема близько 1,4 тис. - у самому Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...