App Store Google Play

У майстер-класі від Порошенко взяли участь Дніпропетровські школярі

07.05.2015 14:08
У майстер-класі від Порошенко взяли участь Дніпропетровські школярі

Під час свого візиту до Дніпропетровщини Перша леді України Марина Порошенко провела для учнів Дніпропетровської школи №23 майстер-клас із виготовлення символічних червоних маків. Квіти пам'яті, які діти зробили своїми руками, вручили ветеранам Другої світової війни і воїнам АТО.

«Бережіть той мир, що захистили ваші діди і прадіди. Це дуже важливо. Думаю, зараз ви це відчуваєте. Хоч ви ще й маленькі, але майбутнє в ваших руках», - сказала Марина Порошенко.

До майстер-класу «Квітка пам'яті», який провела Марина Порошенко, долучилися понад 20 шестикласників школи №23. У сусідніх кабінетах над створенням таких квітів працювали також й інші маленькі майстри.

«Ми робимо квітку пам'яті, що нагадує про загиблих у Другій світовій війні. Напередодні ми готувалися та читали про неї легенди, а зараз виготовляємо її з тканини. Це легко», - розповіла учениця 6 класу Наталія Овечкіна.  

Для виготовлення символічних червоних маків школярі використали тонку повсть. Як правильно скласти та скріпити невеличку квітку пояснювала Марина Порошенко. Перша леді особисто допомагала малечі зшивати круглі пелюстки маку. Щоб робота йшла більш злагоджено та натхненно, одна з учениць заспівала пісню про маму.

Готові червоні маки діти одразу почепили на свої вишиванки, біля серця, а на згадку про візит до Дніпропетровщини школярі подарували Марині Порошенко альбоми із власними малюнками.

Частину квітів пам'яті учні передали ветеранам Другої світової війни і воїнам АТО, які стали почесними гостями їхнього уроку мужності «Україна - єдина країна». Решту символічних маків діти планують передати бійцям у шпиталях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...