App Store Google Play

У майстер-класі від Порошенко взяли участь Дніпропетровські школярі

07.05.2015 14:08
У майстер-класі від Порошенко взяли участь Дніпропетровські школярі

Під час свого візиту до Дніпропетровщини Перша леді України Марина Порошенко провела для учнів Дніпропетровської школи №23 майстер-клас із виготовлення символічних червоних маків. Квіти пам'яті, які діти зробили своїми руками, вручили ветеранам Другої світової війни і воїнам АТО.

«Бережіть той мир, що захистили ваші діди і прадіди. Це дуже важливо. Думаю, зараз ви це відчуваєте. Хоч ви ще й маленькі, але майбутнє в ваших руках», - сказала Марина Порошенко.

До майстер-класу «Квітка пам'яті», який провела Марина Порошенко, долучилися понад 20 шестикласників школи №23. У сусідніх кабінетах над створенням таких квітів працювали також й інші маленькі майстри.

«Ми робимо квітку пам'яті, що нагадує про загиблих у Другій світовій війні. Напередодні ми готувалися та читали про неї легенди, а зараз виготовляємо її з тканини. Це легко», - розповіла учениця 6 класу Наталія Овечкіна.  

Для виготовлення символічних червоних маків школярі використали тонку повсть. Як правильно скласти та скріпити невеличку квітку пояснювала Марина Порошенко. Перша леді особисто допомагала малечі зшивати круглі пелюстки маку. Щоб робота йшла більш злагоджено та натхненно, одна з учениць заспівала пісню про маму.

Готові червоні маки діти одразу почепили на свої вишиванки, біля серця, а на згадку про візит до Дніпропетровщини школярі подарували Марині Порошенко альбоми із власними малюнками.

Частину квітів пам'яті учні передали ветеранам Другої світової війни і воїнам АТО, які стали почесними гостями їхнього уроку мужності «Україна - єдина країна». Решту символічних маків діти планують передати бійцям у шпиталях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...