App Store Google Play

З початку року хворих на СНІД побільшало на 220 осіб

06.05.2015 18:57
З початку року хворих на СНІД побільшало на 220 осіб
З початку року у Дніпропетровську зареєстровано 220 нових випадків ВІЛ-інфекції. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила директор міського центру СНІДу Олена Ліснича.

«Загалом з 1987 року, коли у місті вперше було зареєстровано ВІЛ-інфекцію, офіційно зафіксовано понад 17 тисяч ВІЛ-інфікованих, у тому числі 5 тисяч 63 особи з діагнозом СНІД. З вказаного періоду від захворювань, обумовлених СНІДом померло 2 тисячі 487 людей. Зараз у нашому центрі антиретровірусну терапію безкоштовно отримують 2 тисячі 750 осіб, у тому числі 198 дітей», - зазначила Олена Ліснича.

За її словами, за статистикою понад третина ВІЛ-інфікованих не звертаються за медичною допомогою, що призводить до більш швидкого прогресування захворювання і смерті від СНІДу.

«ВІЛ-інфіковані повинні пам'ятати, що вчасне лікування антиретровірусними препаратами, а також дотримання рекомендацій лікаря допоможуть прожити довге й повноцінне життя. Вірусом імунодефіциту найчастіше інфікуються статевим шляхом або через вживання наркотиків», - сказала директор центру.

Вона також закликали містян не боятися робити аналізи на ВІЛ-інфекцію, вони є анонімними й безкоштовними. Такі аналізи можна зробити у кабінетах «Довіри» міських лікарень №4, 7, 10, 6, 9, 12, 16, поліклініки №6 і у міському центрі лікування та боротьби зі СНІДом, який знаходиться за адресою: вул. Канатна, 17, тел. 770-61-26.

Сьогодні під наглядом спеціалістів міського центр профілактики та боротьби зі СНІДом знаходяться 6 тисяч 380 ВІЛ-інфікованих, з них 2 тисячі 400 - хворі на СНІД.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...