App Store Google Play

З початку року хворих на СНІД побільшало на 220 осіб

06.05.2015 18:57
З початку року хворих на СНІД побільшало на 220 осіб
З початку року у Дніпропетровську зареєстровано 220 нових випадків ВІЛ-інфекції. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила директор міського центру СНІДу Олена Ліснича.

«Загалом з 1987 року, коли у місті вперше було зареєстровано ВІЛ-інфекцію, офіційно зафіксовано понад 17 тисяч ВІЛ-інфікованих, у тому числі 5 тисяч 63 особи з діагнозом СНІД. З вказаного періоду від захворювань, обумовлених СНІДом померло 2 тисячі 487 людей. Зараз у нашому центрі антиретровірусну терапію безкоштовно отримують 2 тисячі 750 осіб, у тому числі 198 дітей», - зазначила Олена Ліснича.

За її словами, за статистикою понад третина ВІЛ-інфікованих не звертаються за медичною допомогою, що призводить до більш швидкого прогресування захворювання і смерті від СНІДу.

«ВІЛ-інфіковані повинні пам'ятати, що вчасне лікування антиретровірусними препаратами, а також дотримання рекомендацій лікаря допоможуть прожити довге й повноцінне життя. Вірусом імунодефіциту найчастіше інфікуються статевим шляхом або через вживання наркотиків», - сказала директор центру.

Вона також закликали містян не боятися робити аналізи на ВІЛ-інфекцію, вони є анонімними й безкоштовними. Такі аналізи можна зробити у кабінетах «Довіри» міських лікарень №4, 7, 10, 6, 9, 12, 16, поліклініки №6 і у міському центрі лікування та боротьби зі СНІДом, який знаходиться за адресою: вул. Канатна, 17, тел. 770-61-26.

Сьогодні під наглядом спеціалістів міського центр профілактики та боротьби зі СНІДом знаходяться 6 тисяч 380 ВІЛ-інфікованих, з них 2 тисячі 400 - хворі на СНІД.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...