App Store Google Play

Оточення Романенка розіграло 5 мільйонів на тепловози

05.05.2015 10:32

ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» 27 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Комерційне підприємство «АВЕР» на закупівлю обладнання на суму 5,41 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено комплектуюче електрообладнання, електрична апаратура низьковольтна та електронне обладнання до тепловозів ЧМЕ-3, загалом 307 найменувань.

Компанія «Авер» була створена за два місяці до тендеру: фірму зареєстрували 15 грудня 2014 р., про закупівлю оголосили наприкінці лютого.

«Авер» зареєстрований у Дніпропетровську, власницею є Ольга Рева, а єдиним конкурентом «Авера» було створене на кілька днів раніше ТОВ «Сулар», компанія належить Марії Климовій.

У власниць двох фірм-конкуренток є спільний бізнес - ТОВ «Розрахунково-маркетинговий центр». Марія Климова у цій фірмі є співвласницею, а Ольга Рева зазначена підписантом і фінансовим директором компанії. Також в «Авера» і «Сулара» попри різні адреси у ЄДР мають один і той же номер телефону (056) 713-40-13. Жодна з цих двох фірм до цього часу тендерів не вигравала.

У свою чергу «Розрахунково-маркетинговий центр» нещодавно виграв тендер «Дніпроводоканалу» на обслуговування абонентів за 20 млн грн.

Окрім того другою співвласницею, тобто партнеркою Климової в «Розрахунково-маркетинговому центрі», є Оксана Акименко, також відома як директор ДП «Дніпромашзбагачення» (з 2010р.), що належить ТОВ «Апостолівагромаш». До жовтня 2011 року співвласником останнього був Максим Романенко - екс-секретар Дніпропетровської міської ради й колишній в.о. мера Дніпропетровська.

На початку березня міськрада висловила Романенку недовіру й усунула з посади. Усунення Романенка від посади було ініційовано групою Ігоря Коломойського, який до кінця березня очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію.

Романенко намагається поновитися через суд, однак справу загальмував скандал із призначенням судді. 24 квітня справу мав розглядати суддя В'ячеслав Степаненко, але громадські активісти виявили його бізнес-зв'язки із Романенком, зокрема суддя був директором на фірмі Романенка «Норма-Харків». Під тиском людей у камуфляжі, які влаштували під судом пікет, а потім виламала двері до зали засідання з вимогою замінити суддю, Степаненко взяв самовідвід.

 

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...