App Store Google Play

Оточення Романенка розіграло 5 мільйонів на тепловози

05.05.2015 10:32

ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» 27 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Комерційне підприємство «АВЕР» на закупівлю обладнання на суму 5,41 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено комплектуюче електрообладнання, електрична апаратура низьковольтна та електронне обладнання до тепловозів ЧМЕ-3, загалом 307 найменувань.

Компанія «Авер» була створена за два місяці до тендеру: фірму зареєстрували 15 грудня 2014 р., про закупівлю оголосили наприкінці лютого.

«Авер» зареєстрований у Дніпропетровську, власницею є Ольга Рева, а єдиним конкурентом «Авера» було створене на кілька днів раніше ТОВ «Сулар», компанія належить Марії Климовій.

У власниць двох фірм-конкуренток є спільний бізнес - ТОВ «Розрахунково-маркетинговий центр». Марія Климова у цій фірмі є співвласницею, а Ольга Рева зазначена підписантом і фінансовим директором компанії. Також в «Авера» і «Сулара» попри різні адреси у ЄДР мають один і той же номер телефону (056) 713-40-13. Жодна з цих двох фірм до цього часу тендерів не вигравала.

У свою чергу «Розрахунково-маркетинговий центр» нещодавно виграв тендер «Дніпроводоканалу» на обслуговування абонентів за 20 млн грн.

Окрім того другою співвласницею, тобто партнеркою Климової в «Розрахунково-маркетинговому центрі», є Оксана Акименко, також відома як директор ДП «Дніпромашзбагачення» (з 2010р.), що належить ТОВ «Апостолівагромаш». До жовтня 2011 року співвласником останнього був Максим Романенко - екс-секретар Дніпропетровської міської ради й колишній в.о. мера Дніпропетровська.

На початку березня міськрада висловила Романенку недовіру й усунула з посади. Усунення Романенка від посади було ініційовано групою Ігоря Коломойського, який до кінця березня очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію.

Романенко намагається поновитися через суд, однак справу загальмував скандал із призначенням судді. 24 квітня справу мав розглядати суддя В'ячеслав Степаненко, але громадські активісти виявили його бізнес-зв'язки із Романенком, зокрема суддя був директором на фірмі Романенка «Норма-Харків». Під тиском людей у камуфляжі, які влаштували під судом пікет, а потім виламала двері до зали засідання з вимогою замінити суддю, Степаненко взяв самовідвід.

 

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...