App Store Google Play

На Голубівські водоочисні споруди докинули 6 млн, «розпильщик» програв

05.05.2015 09:48
На Голубівські водоочисні споруди докинули 6 млн, «розпильщик» програв
Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА 23 квітня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Омега СК» на реконструкцію водоочисних споруд в с. Голубівка Новомосковського району. Вартість угоди склала 6,30 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2016 р. на комплексі очисних споруд мають відремонтувати будівлі та замінити обладнання в насосній станції, хлораторній, на складі коагулянту, у відстійнику, будівлі обробки промивної води і т.д.

Власником дніпропетровської фірми «Омега СК» є Олександр Сухін, Фірма виграє тендери з 2011 р., за цей час отримала замовлень на 91,19 млн грн. Щодо очисних споруд Голубівки, то це вже третій підряд компаній: раніше вона вже отримувала замовлення на саму реконструкцію (6,50 млн грн) і водопровід до очисних споруд (38,10 млн грн). Чи були виконані роботи й перераховані кошти по тих контрактах - невідомо.

Єдиним конкурентом «Омеги» на торгах було ТОВ «Альянс 8» Людмили Асаул. Директором компанії у 2010-2013 р. був Гарік Мелікян, депутат від Партії регіонів Синельниківської міської ради (Дніпропетровська обл.). Пізніше його місце зайняв Саркіс Аракелов, однопартієць і колега Мелікяна по райраді, він же очолює фірму й понині.

Нагадаємо, компанія «Альянс 8» і депутати Гарік Мелікян та Саркіс Аракелов відомі по історії з розіграшем тендеру на Павлоградський міст у 2013 р.

Тоді 4,20 млн грн. були розіграні між «Альянс 8» та ще однією фірмою Мелікяна - ПВКП «Мелік», якою депутат володів і керував особисто. Після публікації «Наших Грошей» про цей тендер та відповідних звернень в правоохоронні й контролюючі органи виявилося, що перевірку провести неможливо, бо приміщення департаменту ЖКХ нібито затопило, відтак документи на тендер були нібито втрачені. Тоді договір з фірмою розірвали, після чого наново оголосили торги. Але їх знову виграв «Мелік», щоправда вже в іншого конкурента.

Наші Гроші 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...