App Store Google Play

У Дніпропетровську розшукують вбивцю 18-річної студентки

01.05.2015 13:56
У Дніпропетровську розшукують вбивцю 18-річної студентки

У середині березня в Дніпропетровську за загадкових обставин зникла студентка Металургійної академії  Катерина Фабіян. Того ранку вісімнадцятирічна красуня, після відвідин медичної установи, зателефонувала матусі й повідомила, що вже за півгодини має бути вдома. Ані надвечір, ані наступного дня дівчина, мобільний якої був вимкнений, не з’явилася. На третю добу пошуків, неподалік від місця, де Катерину в останній раз  бачили живою, правоохоронці знайшли обгорілий труп невідомої молодиці.

«Місце знаходження трупа ось тут. 10 метрів від доріжки, яка з'єднує мікрорайон з прилеглим селищем Краснопілля», — розповідає Олег Літун, керівник відділу Дніпропетровського МУ міліції.

Ідентифікувати жертву, тіло якої обгоріло майже на вісімдесят п’ять відсотків, вдалося лише після проведення тривалих досліджень.

«Експертиза ДНК показала, що обгорілий труп невідомої дівчини і вісімнадцятилітня студентка, що зникла – це одна й та сама особа», — каже Ганна Старчевська, керівник сектору Дніпропетровського МУ міліції.

Кропітка праця над розкриттям зухвалого злочину все ж дала певні результати. Потенційного нелюда  поруч із місцем страшної знахідки  зафільмували кілька камер відеоспостереження. Остаточні сумніви оперативників, що саме цей чоловік причетний до вбивства студентки, розвіяв той, хто придбав телефон жертви.

«Реалізатор, який купив телефон жертви, дав пояснення і описав людину, яка здала телефон. Опис співпадає з хлопцем, який є на камерах спостереження», — пояснює Олег Літун, керівник відділу Дніпропетровського МУ міліції.

Тож нині міліція Дніпропетровщини дуже розраховує на допомогу громадськості. Ще раз уважно подивіться. Можливо, людина, яку підозрюють у скоєні тяжкоо злочину, переховується саме в вашій місцевості.

«Скоріше все, це переселенець з Донецької чи Луганської області. Вік від 28 до 35 років. Не виключено, що раніше був засуджжений. Судячи з обручки на руці - одружений», — каже Олег Літун.

«Якщо ви впізнали чоловіка, який обгрунтовано підозрюється у скоєнні зухвалого вбивства, або ж маєте якусь інформацію щодо його можливого місця знаходження, прохання зателефонувати "102" або звернутися до органів охорони правопорядку в буь-який зручний для вас спосіб», — закликає Ганна Старчевська.

9 канал 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...