App Store Google Play

Зникнення патріотичних парканів – неочікуване продовження

30.04.2015 10:05
Зникнення патріотичних парканів – неочікуване продовження

Вчора, 29 квітня в соціальні мережі потрапило фото дніпропетровських комунальників, які на перехресті вулиць Космічної і Запорізьке шосе зафарбовували у сіре паркан вздовж дороги, до того пофарбований місцевими активістами у кольори національного прапору.

Хто дав розпорядження зафарбовувати патріотичні паркани – поки невідомо, але реакція виконавців була миттєвою: журналісти, які виїхали на місце події вже не застали на місці комунальників, які терміново з місця роботи зникли.

Трохи пізніше на сторінці Департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради в соціальній мережі з’явився розлогий коментар, з якого мешканці міста мали зрозуміти, що, по-перше, фарбувати огорожу слід щороку, адже вона знаходиться в шкідливому середовищі, по-друге, патріоти пофарбували паркан «не за стандартами».

«У 2014 році по Запорізькому шосе не було очищення і фарбування комунальними службами огорожі у зв'язку з обмеженим фінансуванням. Огородження пофарбували жителі міста, за що їм величезне спасибі, але без належного очищення. У поточному році з підрядною організацією укладено договір на фарбування пішохідного огородження по місту, хоча б на першочергових об'єктах, таких як в'їзді зі сторони м Запоріжжя, Криворізькому шосе, Набережній Леніна та інших. Складено дефектний акт, згідно з яким для ефективного фарбування пішохідного огородження необхідно провести зачистку металоконструкцій від корозії металевими щітками і фарбування в 2 шари.

По об'єкту Запорізьке шосе, підрядником виконується вищеперелічене завдання, а саме: очищується огорожа, перший шар фарбування був передбачений сірою фарбою, як грутновка, для вирівнювання кольору і пошкоджених ділянок огородження, а другий шар на ділянках, які пофарбовані раніше в національну символіку, і передбачається під рівень пофарбувати в жовто-синій колір», - йдеться в поясненні.

На жаль, враховуючи об’єктивні факти, повірити у те, що комунальники мали намір зберегти «патріотичне» пофарбування, нанісши його наново, вкрай важко. Насамперед тому, що жодного очищення від попередніх, «пошкоджених» шарів фарби ніхто не виконував – на фото легко побачити, що фарбували комунальники «по-живому». Враховуючи, що робили вони це в дощ і те, з якою спритністю втекли з місця подій, дізнавшись про журналістів і залишивши непофарбованою третину ділянки, виконавці знали, що роблять щось «не те».

Нарешті, як стверджують мешканці кварталів, прилеглих до Дніпропетровської облдержадміністрації, де подібні ділянки жовто-синього паркану зафарбували ще напередодні Великодня, повертати патріотичні кольори огорожі ніхто не збирається.

Як зазначають очевидці, сіра фарба, використана комунальниками, аж ніяк не є грунтовкою, а є звичайною для зовнішніх робіт по металу емаллю, у яку пофарбовані сотні кілометрів огорож по всьому місту.

Враховуючи викладене, закрадається підозра, що розпорядження вилучати в місті патріотичну символіку таки було і виходить воно з достатньо високих кабінетів.

Коли матеріал був готовий до друку, редакція Дніпрограда дізналася, що перший пост в соціальній мережі, з якого почалася хвиля обурення діями дніпропетровської влади, і який нібито дійшов аж до Адміністрації Президента, дивним чином зник. Користувач, який його розмістив, вимушений був навіть змінити пароль і метод доступу, але все марно.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...