App Store Google Play

Зникнення патріотичних парканів – неочікуване продовження

30.04.2015 10:05
Зникнення патріотичних парканів – неочікуване продовження

Вчора, 29 квітня в соціальні мережі потрапило фото дніпропетровських комунальників, які на перехресті вулиць Космічної і Запорізьке шосе зафарбовували у сіре паркан вздовж дороги, до того пофарбований місцевими активістами у кольори національного прапору.

Хто дав розпорядження зафарбовувати патріотичні паркани – поки невідомо, але реакція виконавців була миттєвою: журналісти, які виїхали на місце події вже не застали на місці комунальників, які терміново з місця роботи зникли.

Трохи пізніше на сторінці Департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради в соціальній мережі з’явився розлогий коментар, з якого мешканці міста мали зрозуміти, що, по-перше, фарбувати огорожу слід щороку, адже вона знаходиться в шкідливому середовищі, по-друге, патріоти пофарбували паркан «не за стандартами».

«У 2014 році по Запорізькому шосе не було очищення і фарбування комунальними службами огорожі у зв'язку з обмеженим фінансуванням. Огородження пофарбували жителі міста, за що їм величезне спасибі, але без належного очищення. У поточному році з підрядною організацією укладено договір на фарбування пішохідного огородження по місту, хоча б на першочергових об'єктах, таких як в'їзді зі сторони м Запоріжжя, Криворізькому шосе, Набережній Леніна та інших. Складено дефектний акт, згідно з яким для ефективного фарбування пішохідного огородження необхідно провести зачистку металоконструкцій від корозії металевими щітками і фарбування в 2 шари.

По об'єкту Запорізьке шосе, підрядником виконується вищеперелічене завдання, а саме: очищується огорожа, перший шар фарбування був передбачений сірою фарбою, як грутновка, для вирівнювання кольору і пошкоджених ділянок огородження, а другий шар на ділянках, які пофарбовані раніше в національну символіку, і передбачається під рівень пофарбувати в жовто-синій колір», - йдеться в поясненні.

На жаль, враховуючи об’єктивні факти, повірити у те, що комунальники мали намір зберегти «патріотичне» пофарбування, нанісши його наново, вкрай важко. Насамперед тому, що жодного очищення від попередніх, «пошкоджених» шарів фарби ніхто не виконував – на фото легко побачити, що фарбували комунальники «по-живому». Враховуючи, що робили вони це в дощ і те, з якою спритністю втекли з місця подій, дізнавшись про журналістів і залишивши непофарбованою третину ділянки, виконавці знали, що роблять щось «не те».

Нарешті, як стверджують мешканці кварталів, прилеглих до Дніпропетровської облдержадміністрації, де подібні ділянки жовто-синього паркану зафарбували ще напередодні Великодня, повертати патріотичні кольори огорожі ніхто не збирається.

Як зазначають очевидці, сіра фарба, використана комунальниками, аж ніяк не є грунтовкою, а є звичайною для зовнішніх робіт по металу емаллю, у яку пофарбовані сотні кілометрів огорож по всьому місту.

Враховуючи викладене, закрадається підозра, що розпорядження вилучати в місті патріотичну символіку таки було і виходить воно з достатньо високих кабінетів.

Коли матеріал був готовий до друку, редакція Дніпрограда дізналася, що перший пост в соціальній мережі, з якого почалася хвиля обурення діями дніпропетровської влади, і який нібито дійшов аж до Адміністрації Президента, дивним чином зник. Користувач, який його розмістив, вимушений був навіть змінити пароль і метод доступу, але все марно.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...