App Store Google Play

"Мінську угоду треба внести на розгляд до Парламенту" - Андрій Денисенко

30.04.2015 17:37
"Мінську угоду треба внести на розгляд до Парламенту" - Андрій Денисенко

Підписані неофіційними особами Мінські домовленості, у результаті яких в Україні вищим політичним керівництвом розпочалася ліквідація Добровольчого руху в Україні, треба внести на розгляд до парламенту. Це запропонував народний депутат України Андрій Денисенко.

На своїй сторінці у Facebook  депутат повідомив, що ще 12 лютого офіційно він офіційно звернувся до Президента щодо роз'яснення пункту 10 Мінських угод, який зобов'язував конфліктуючі сторони «роззброїти» «незаконні озброєні групи». Тоді народний депутат просив Президента пояснити чи стосується цей пункт Добровольчого Українського Корпусу, що боронить незалежність України. Однак у встановлений законом час народний депутат відповіді так і не отримав.

«Зараз у мене немає сумніву, що висуваючи ультиматуми на вихід із зони АТО, роззброєння добровольчих підрозділів (Правого Сектору, а перед тим ОУН, Штабу Добровольчих сил та дрібніших добровольчих груп) українська сторона діє строго в рамках і на виконнання - мовою оригіналу - "Комплекса мер по выполнению Минских соглашений", тобто документу, підписаного 12 лютого цього року у Мінську від імені України Леонідом Кучмою. Зокрема - у відповідності до пункту 10, який дослівно звучить так: "Вывод всех иностранных вооруженных формирований, военной техники, а также наемников с территории Украины под наблюдением ОБСЕ. Разоружение всех незаконных групп", - пише народний депутат.

«Розуміючи, що остання фраза прямо вказує на підготовку великої зачистки нелегалізованої в органах МВС і ЗСУ частини добровольчого руху, особливо дратівливої і дошкульної для Путіна як форма самоорганізації українського народу у захисті Вітчизни і пряме продовження Майдану, і для з'ясування позиції верховного головнокомандувача, того ж 12 лютого мною як народним депутатом було спрямовано офіційне звернення до президента України Петра Порошенка. Всупереч Закону "Про статус народного депутата України" письмової відповіді у передбачений для депутатського звернення десятиденний термін я не отримав, як не отримав її і досі. Петро Олексійович промовчав для ясності», - зазначив Андрій Денисенко.

Проте за його словами, відповідь влада дала своїми діями, - «Починаючи з невипадкового спіча президента про «цинічних бандер», продовжуючи переслідуваннями активістів «Січі», заявами речників БПП про зняття з мене та низки патріотично налаштованих і принципових нардепів депутатської недоторканості і закінчуючи останніми "навчаннями ЗСУ" довкола бази ПС і вербальними брехливо-боягузливими маневрами з боку Генштабу і команди президента.

Народний депутат вказав на те, що владі варто чесно визнати, що вона послідовно виконує взяті на себе в Мінську зобов'язання. «І зобов'язання ці взяті конкретно перед Росією, ОБСЄ, ДНР і ЛНР (для непосвячених доводжу, що ніякого ЄС, не те що США, серед підписантів цього "нового миру" немає)», - вказав Андрій Денисенко.

«В свою чергу хочу сказати пану президенту, що жити по новому - це передусім бути чесним і не брехати - ні собі, ні людям, виконувати норми закону, Конституції і свої посадові обов'язки. І почати йому пропоную з простого і малого - нарешті внести у Верховну Раду для розгляду парламентом нікчемний міжнародно-правовий акт, підписаний невідомо ким і невідомо в чиїх інтересах 12 лютого у Мінську» - зазаначив народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...