App Store Google Play

Конфлікту з «Правим сектором» немає – голова Дніпропетровської ОДА

30.04.2015 13:54
Конфлікту з «Правим сектором» немає – голова Дніпропетровської ОДА

Конфлікту між Збройними силами України і добровольчим українським корпусом «Правий сектор» на території Дніпропетровської області немає, заявляє голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«За моєю інформацією, там немає ніякого конфлікту. Це було неправильно сприйнято обома сторонами, ситуація загострилася і вийшла в засоби масової інформації», – заявив голова облдержадміністрації.

Водночас керівник управління СБУ в Дніпропетровській області Вадим Поярков зазначив, що представники, зокрема й «Правого сектора», допомагатимуть силовикам у святкові дні забезпечувати громадську безпеку в регіоні.

За даними ОДА, понад 4 тисячі правоохоронців захищатимуть спокій жителів Дніпропетровщини під час травневих свят. Від сьогодні всі силові і правоохоронні органи регіону працюють в режимі підвищеної готовності.

28 квітня «Правий сектор» заявив про блокування військовослужбовцями 25-ї і 95-ї бригад Збройних сил України бази добровольчого батальйону ПС на Дніпропетровщині.

У Міністерство оборони України заявили, що військові проводять навчання, а інформація про блокування бази «Правого сектору» спрямована «на підвищення градусу напруги у суспільстві і може бути передумовою для збройних провокацій на території України напередодні травневих свят».

10 квітня добровольчий український корпус «Правого сектору» заявив про відведення бійців від лінії зіткнення у зоні АТО у зв’язку із підготовкою до входження підрозділів у Збройні сили України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...