App Store Google Play

Влада не здатна забезпечити безвізовий режим з ЄС – Купрій

29.04.2015 15:23
Влада не здатна забезпечити  безвізовий  режим з ЄС – Купрій

Президент продемонстрував, що не здатен виконати вимоги Європейського Союзу для отримання Україною безвізового режиму з ЄС, а також власну передвиборчу програму на виборах президента, в якій закріплена відповідна обіцянка.

Про це заявив народний депутат Віталій Купрій, коментуючи результати саміту «Україна-ЄС», що відбувся в Києві 27 квітня.

«Європейські дипломати недвозначно дали зрозуміти - їхні вимоги досі не виконані і про жодне скасування віз поки навіть не йдеться, проте цілком дипломатично заявили, що Україна продемонструвала прогрес в просуванні до безвізового режиму, і що вони залишаються прихильниками цієї ініціативи», - підкреслив народний депутат.

Як відомо, на нинішньому етапі невиконаними залишаються низка «антикорупційних вимог» Євросоюзу. Також Україна повинна посилити координацію та обмін інформацією між органами державної влади, відповідальними за боротьбу з корупцією. Серед іншого, Україна поки що не задовольнила вимоги ЄС щодо громадського порядку і безпеки, попередження та боротьби з організованою злочинністю та тероризмом.

Нагадаємо, в лютому Президент Петро Порошенко заявляв, що очікує отримання безвізового режиму з ЄС на саміті «Східного партнерства» в Ризі 21-22 травня, але згодом представники європейських політичних інституцій спростували таку можливість.

В своїй програмі на виборах президента «Жити по-новому» Петро Порошенко обіцяв, що безвізовий режим з ЄС буде запроваджено вже протягом першого року його президентства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...