App Store Google Play

Влада не здатна забезпечити безвізовий режим з ЄС – Купрій

29.04.2015 15:23
Влада не здатна забезпечити  безвізовий  режим з ЄС – Купрій

Президент продемонстрував, що не здатен виконати вимоги Європейського Союзу для отримання Україною безвізового режиму з ЄС, а також власну передвиборчу програму на виборах президента, в якій закріплена відповідна обіцянка.

Про це заявив народний депутат Віталій Купрій, коментуючи результати саміту «Україна-ЄС», що відбувся в Києві 27 квітня.

«Європейські дипломати недвозначно дали зрозуміти - їхні вимоги досі не виконані і про жодне скасування віз поки навіть не йдеться, проте цілком дипломатично заявили, що Україна продемонструвала прогрес в просуванні до безвізового режиму, і що вони залишаються прихильниками цієї ініціативи», - підкреслив народний депутат.

Як відомо, на нинішньому етапі невиконаними залишаються низка «антикорупційних вимог» Євросоюзу. Також Україна повинна посилити координацію та обмін інформацією між органами державної влади, відповідальними за боротьбу з корупцією. Серед іншого, Україна поки що не задовольнила вимоги ЄС щодо громадського порядку і безпеки, попередження та боротьби з організованою злочинністю та тероризмом.

Нагадаємо, в лютому Президент Петро Порошенко заявляв, що очікує отримання безвізового режиму з ЄС на саміті «Східного партнерства» в Ризі 21-22 травня, але згодом представники європейських політичних інституцій спростували таку можливість.

В своїй програмі на виборах президента «Жити по-новому» Петро Порошенко обіцяв, що безвізовий режим з ЄС буде запроваджено вже протягом першого року його президентства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...