App Store Google Play

Студенти театрального голодують вже майже тиждень

29.04.2015 10:01
Студенти театрального голодують вже майже тиждень
У Дніпропетровську через незгоду з діями адміністрації навчального закладу шостий день голодують п'ятеро студентів театрально-художнього коледжу. Наразі до них приєднались їхні батьки та актори молодіжного театру «Віримо!» разом з режисером - екс-викладачем коледжу.

Про це «Радіо Свобода» розповіла одна з учасниць акції, студентка, відрахована з коледжу, Тетяна Потійко.

Наразі Тетяна разом зі своїми батьками перебуває під будівлею Дніпропетровської облдержадміністрації, очікуючи на реакцію посадовців на ситуацію в коледжі.

За словами дівчини, студенти та їхні батьки своїм голодуванням протестують проти звільнення з роботи викладача, режисера театру «Віримо!» Володимира Петренка та відрахування з коледжу двох студентів «з активною громадянською позицією».

Як зазначила Тетяна Потійко, обласна комісія, яка цими днями перевіряла роботу коледжу, рекомендувала адміністрації закладу поновити її на навчанні, однак цього досі не зроблено.

«Ми сидимо під ОДА і готові лишатись тут хоч на ніч, доки це питання не вирішать», - сказала Тетяна.

Учасниця акції розповіла, що за 6 днів голодування дехто зі студентів втратив по кілька кілограмів ваги, самопочуття молодих людей погіршується.

Водночас, на учорашній прес-конференції голови ОДА Валентина Резніченка, відповідаючи на питання журналістів, очільник регіону зізнався, що не в курсі ситуації з театральним коледжем, втім пообіцяв розібратись. 

Студенти Дніпропетровського театрально-художнього коледжу розпочали голодування минулого четверга, коли їхній викладач Володимир Петренко був звільнений з роботи, а двоє студентів - відраховані. У п'ятницю Володимир Петренко публічно знищив свої нагороди від обласної влади, яка «не може захистити його та його учнів».

Конфліктмміж театральним режисером Володимиром Петренком і адміністрацією Дніпропетровського театрально-художнього коледжу триває з 2014 року. У вересні минулого року студенти вже проводили голодування на захист свого викладача. В адміністрації закладу тоді Радіо Свобода пояснювали, що знаний режисер, лауреат міжнародних фестивалів Володимир Петренко «нехтує дисципліною» і «як педагог не відбувся».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...