App Store Google Play

Травмований Зозуля заснував свою армію - волонтерську

28.04.2015 13:55
Травмований Зозуля заснував свою армію - волонтерську

Заради допомоги військовим форвард Дніпра Роман Зозуля, відомий прохолодними відносинами з журналістами, наважився на прес-конференцію де пообіцяв допомагати українським військовим до самої перемоги.

 

Про це він заявив 28 квітня в інформагентстві Дніпро-пост під час презентації Фонду "Народна армія", який було створено спільно з ультрас "Дніпра" та волонтерами.

За словами Зозулі, "якщо не ми, то хто тоді допоможе нашим військовим. Запевняю вас, ми їх не залишимо, руки в нас не опустяться, будемо чекати їх з перемогою".

Окрім того Зозуля зазначив, що йому достеменно невідомо, як допомагають інші футболісти нашим військовим. Конкретно його Фонду допомагає головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич.

Один з лідерів ультрасів Владислав Тітарев заявив, що Роман Зозуля найбільше опікувався цим Фондом, а необхідність його створення була зумовлена необхідністю юридичного оформлення для того, щоб підприємства могли перераховувати кошти.

"Рома, мені здається, більше всіх горів нас об'єднати. До цього ми в основному допомагали 25-й бригаді ВДВ і 3 полку спецназу.Всі боялися зими, але ми її пережили і зараз йде, так би мовити літня кампанія. Зараз пішла 4 хвиля мобілізації, основна потреба - це форма, літні берци, футболки. Зараз міняють речове забезпечення в Києві, але це, як ви знаєте, йде все дуже повільно. араз у нас перше завдання - переодягнути, перевзути людей, які знаходяться в зоні АТО, і відновити тих, кого вже звільнили, і тих, хто проходить лікування в Дніпропетровську", - пояснив лідер "ультрас" більше відомий за прізвиськом Кузьміч.

За словами футболіста, наразі українські військові найбільш потребують літньої форми, зокрема - футболки, літні берці. Крім того, в військовому шпиталі Дніпропетровська проводиться ремонт, який теж потребує значних фінансових вливань.

Як відомо, Роман Зозуля переживає складний період відновлення після складної травми коліна, отриманої у матчі збірних України та Іспанії. За прогнозами медиків, він не зможе грати ще від 6 до 8 місяців.

Офіс благодійного фонду знаходитися на вул. Фрунзе, 18 і працює щодня. Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті narodnaarmiya.com або за телефоном: (067) 635-58-88.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...