App Store Google Play

Травмований Зозуля заснував свою армію - волонтерську

28.04.2015 13:55
Травмований Зозуля заснував свою армію - волонтерську

Заради допомоги військовим форвард Дніпра Роман Зозуля, відомий прохолодними відносинами з журналістами, наважився на прес-конференцію де пообіцяв допомагати українським військовим до самої перемоги.

 

Про це він заявив 28 квітня в інформагентстві Дніпро-пост під час презентації Фонду "Народна армія", який було створено спільно з ультрас "Дніпра" та волонтерами.

За словами Зозулі, "якщо не ми, то хто тоді допоможе нашим військовим. Запевняю вас, ми їх не залишимо, руки в нас не опустяться, будемо чекати їх з перемогою".

Окрім того Зозуля зазначив, що йому достеменно невідомо, як допомагають інші футболісти нашим військовим. Конкретно його Фонду допомагає головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич.

Один з лідерів ультрасів Владислав Тітарев заявив, що Роман Зозуля найбільше опікувався цим Фондом, а необхідність його створення була зумовлена необхідністю юридичного оформлення для того, щоб підприємства могли перераховувати кошти.

"Рома, мені здається, більше всіх горів нас об'єднати. До цього ми в основному допомагали 25-й бригаді ВДВ і 3 полку спецназу.Всі боялися зими, але ми її пережили і зараз йде, так би мовити літня кампанія. Зараз пішла 4 хвиля мобілізації, основна потреба - це форма, літні берци, футболки. Зараз міняють речове забезпечення в Києві, але це, як ви знаєте, йде все дуже повільно. араз у нас перше завдання - переодягнути, перевзути людей, які знаходяться в зоні АТО, і відновити тих, кого вже звільнили, і тих, хто проходить лікування в Дніпропетровську", - пояснив лідер "ультрас" більше відомий за прізвиськом Кузьміч.

За словами футболіста, наразі українські військові найбільш потребують літньої форми, зокрема - футболки, літні берці. Крім того, в військовому шпиталі Дніпропетровська проводиться ремонт, який теж потребує значних фінансових вливань.

Як відомо, Роман Зозуля переживає складний період відновлення після складної травми коліна, отриманої у матчі збірних України та Іспанії. За прогнозами медиків, він не зможе грати ще від 6 до 8 місяців.

Офіс благодійного фонду знаходитися на вул. Фрунзе, 18 і працює щодня. Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті narodnaarmiya.com або за телефоном: (067) 635-58-88.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...