App Store Google Play

Стіну від ДНР/ЛНР будуватимуть дніпряни, близькі до Боголюбова

28.04.2015 13:41
Стіну від ДНР/ЛНР будуватимуть дніпряни, близькі до Боголюбова

Обласні державні адміністрації 20-27 квітня оголосили тендери на будівництво інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави на суму 354,96 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендери наразі оголосили Дніпропетровська, Запорізька, Вінницька, Волинська, Полтавська, Хмельницька, Київська, Рівненська, Одеська, Закарпатська, Житомирська облдержадміністрації.

Найбільші контракти готуються укласти Дніпропетровська ОДА – на 62,85 млн грн. і Запорізька ОДА – на 62,70 млн грн. Інформація про замовлення і підрядників наведена у таблиці нижче.

Дніпропетровська ОДА планує віддати весь підряд ТОВ «Рубікон-Моноліт» (Дніпропетровськ). Нині засновниками фірми є Вано Майсурадзе і Станіслав Маланчук, але 70% статутного капіталу закріплено за самим «Рубікон-Монолітом».

Засновниками «Рубікон-моноліту» з 2004 року були Григорій Козинський і Роман Бенко.

Козинський раніше виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова, наприклад будівництво єврейського центру «Менора» у Дніпропетровську.

Бенко наразі працює у Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області, очолює відділ контролю та державного нагляду.

Техзавдання не оприлюднені, оскільки тендери проведено за переговорною процедурою закупівлі. 9 квітня до закону про держзакупівлі внесли зміни і дозволили проводити тендери на будівництво оборонних споруд за скороченою процедурою.

Всього на будівництво інженерних споруд для зміцнення обороноздатності держави уряд виділив 850 млн грн.

ЗамовникЗагальна вартість, грн.Місце робіт, об’єкт Підрядник
Управління капбудівництва Дніпропетровської облдержадміністрації62 853 844,80Донецька область, Костянтинівський, Ясинуватський, Мар’ївський, Великоновосілківський, Волноваський райониТОВ «Рубікон-Моноліт» (Дніпропетровськ)- засновники Вано Майсурадзе і Станіслав Маланчук, 70% статутного капіталу закріплено за самим «Рубікон-Монолітом».У 2004 р. фірму заснували Григорій Козинський і Роман Бенко.

 

Козинський відомий як директор ПАТ «Аеробуд» (до кінця 2011 р. – ТОВ «Рубікон»), яке контролюється кіпрськими компаніями. Козинський раніше виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова, наприклад будівництво «Менори».

Бенко наразі працює у Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області, очолює відділ контролю та державного нагляду.

Запорізька облдержадміністрація62 700 000Донецька областьТОВ «Південспецбуд» (м.Запоріжжя). Фірму створили у 2007 році Володимир Холев, Сергій Моісеєв і В’ячеслав Толмачов. Сьогодні засновниками значаться Сергій Моісеєв і Станіслав Можевітін.
Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької ОДА32 000 000Луганська область, дев’ять взводних опорних пунктів9 62 млн грн. – ТОВ «Трест «Рубіжанськхімбуд» (м. Рубіжне, Луганска обл.). Засновники: Сергій Стасюк, Сергій Бєлоконов, Володимир Аравенко, Ганна Кащеєва, Вадим Васенко.
9,62 млн грн. – ТОВ «Інвестбуд» (м. Сєверодонецьк, Луганська обл.). Засновники: Дмитро Манівчук і Максим Лисянський, 15% в статутному капіталі має російське ТОВ Уральський мінералогічний центр «Недра».
12,03 млн грн. -ТОВ «Будівельна компанія «Дельта» (м.Київ) – зареєстрована на Сергія і Наталію Єфименків з м.Лисичанська Луганської області.
Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Волинської облдержадміністрації31 814 121,80Донецька область, Володарський район 15,91 млн грн. – ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536». Власник Віктор Чорнуха, до 2014 року був членом Луцького міськвиконкому, 2006-2010 рр. депутат Волинської облради від ВО «Батьківщина».
15,91 млн грн. – ТОВ «Житлобуд-2» (м.Луцьк). Власники – Леонід і Ольга Стефановичі, Анатолій Дука і Наталія Бохонко. До середини 2012 року 51% фірми «Житлобуд-2» належало вищезгаданому «Луцьксантехмонтаж».
Управління капітального будівництва Полтавської облдержадміністрації30 328 922Донецька область, Артемівський, будівництво взводних опорних пунктівТДВ «Полтавтрансбуд» – засновниками є колектив із 34 фізосіб і ТОВ «Компанія з управління активами «Полтавтрансбуд».Найбільші частки мають Олексій Ландар (43%), Валерій Маляренко (30%) і Олександр Ландарь (10%), депутат Полтавської райради, до якої він обирався від Партії регіонів.
Управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької облдержадміністрації28 882 764Донецька область9,60 млн грн. – ПП «Вектор-М» (м.Хмельницький). Засновник – Віктор Куриляк.
9,61 млн грн. – «ГородокУнібуд» (м. Городок, Хмельницька область). Засновник – Анатолій Ференс.
9,60 млн грн. – «Білдермакс» (м.Шепетівка, Хмельницька обл.). Фірму у 2011 році заснував Віктор Бурч.
Департамент капітального будівництва Київської облдержадміністрації26 467 123,20Луганська область, Попаснянський район (м.Попасна, с. Троїцьке, с. Красний Пахарь, с.Новозвановка)Донецька область, Артемівський район (смт. Луганське, м. Світлодарське)ТОВ «Інфробуд» (м.Київ). Фірма створена у листопаді 2013 року і записана на Олега Реву, який відомий як директор ТОВ «Альтіс». Засновником останньої був Олександр Глімбовський, який контролює будівельну корпорацію «Альтіс-Холдинг».
Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації21 930 821Донецька область, Костянтинівський районТОВ  «Фірма Опорядрембуд» (м.Рівне). Фірма записана на Ірину Максимчук і Оксану Ляльчук. Раніше співзасноцею цієї фірми була Тамара Дубас – дружина голови правління ПАТ «Рівнегаз» депутата Рівненської облради Петра Дубаса.
Департамент капітального будівництва Одеської ОДА21 921 929,1Донецька область, Володарський районТОВ «Південьсантехмонтаж» (м.Одеса). Власники: Данило Константінов, Олег Білинський та Вадим Громов.
Управління капбудівництва Закарпатської ОДА19 255 181Донецька областьТОВ «Інлайн Плюс» (м.Київ). Власницею записана Анна Задорожня. Директором є Юрій Задорожній.
Департамент містобудування, архітектури та будівництва Житомирської облдержадміністрації16 801 360Донецька область, Луганська область9,60 млн грн. – ТОВ «СВП Майстер» (смт Попільня, Житомирська обл.). Засновники: Володимир Свірський, Мирослава Гонгало.
7,20 млн грн. – ТОВ «Будресурс-Економія» (м.Київ). Засновник – Олег Франчук, директор – Микола Франчук

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...