App Store Google Play

Резніченко зустрічається з Вілкулом "заради безпеки регіону"

28.04.2015 14:21
Резніченко зустрічається з Вілкулом "заради безпеки регіону"

Губернатор Дніпропетровщини Валентин Резниченко під час своєї першої прес-конференції в ОДА заявив, що зустрічався з одіозним криворізьким нардепом Олександром Вілкулом для обговорення питання безпеки регіону.

Відповідаючи на питання одного з громадських активістів, чому в голови облдержадміністрації «не знайшлося часу для зустрічі з громадськими діячами, в той час, як Олександр Вілкул кожен день по три години проводить у вашій приймальні», Резніченко запевнив, що три години - то неймовірно великий обсяг часу, як на його зайнятість.

«Я дійсно розмовляв з Олександром Юрійовичем, але якби я хотів приховати цей факт, то не проводив би зустріч в будівлі ОДА. Сюди, дійсно, одного разу приїжджав пан Вілкул. Він очолює опозиційну партію, яка на сьогоднішній момент в облраді має більшість, їх політсила заявилася на проведення низки заходів 1, 2, 8 і 9 травня.

Мені потрібно спілкуватися з тими людьми, які можуть забезпечити безпеку громадян незалежно від їх партійної приналежності. І я буду спілкуватися з паном Вілкулом саме на ці теми, бо мені не потрібні тут сутички опозиціонерів і революціонерів. Якщо ми влаштуємо бійню, то це буде на руку тільки агресору.

Тому припиніть інсинуації на тему - "Вілкул по три години просиджує в моїй приймальні". У мене немає часу по три години проводити зустріч, перевірте мій розклад, там все видно», - заявив Резніченко.

Питання про те, чому безпека мешканців всього регіону має залежати від купки опозиціонерів, які бажають цю безпеку розхитати, залишилося поза обговоренням. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...