App Store Google Play

Резніченко зустрічається з Вілкулом "заради безпеки регіону"

28.04.2015 14:21
Резніченко зустрічається з Вілкулом "заради безпеки регіону"

Губернатор Дніпропетровщини Валентин Резниченко під час своєї першої прес-конференції в ОДА заявив, що зустрічався з одіозним криворізьким нардепом Олександром Вілкулом для обговорення питання безпеки регіону.

Відповідаючи на питання одного з громадських активістів, чому в голови облдержадміністрації «не знайшлося часу для зустрічі з громадськими діячами, в той час, як Олександр Вілкул кожен день по три години проводить у вашій приймальні», Резніченко запевнив, що три години - то неймовірно великий обсяг часу, як на його зайнятість.

«Я дійсно розмовляв з Олександром Юрійовичем, але якби я хотів приховати цей факт, то не проводив би зустріч в будівлі ОДА. Сюди, дійсно, одного разу приїжджав пан Вілкул. Він очолює опозиційну партію, яка на сьогоднішній момент в облраді має більшість, їх політсила заявилася на проведення низки заходів 1, 2, 8 і 9 травня.

Мені потрібно спілкуватися з тими людьми, які можуть забезпечити безпеку громадян незалежно від їх партійної приналежності. І я буду спілкуватися з паном Вілкулом саме на ці теми, бо мені не потрібні тут сутички опозиціонерів і революціонерів. Якщо ми влаштуємо бійню, то це буде на руку тільки агресору.

Тому припиніть інсинуації на тему - "Вілкул по три години просиджує в моїй приймальні". У мене немає часу по три години проводити зустріч, перевірте мій розклад, там все видно», - заявив Резніченко.

Питання про те, чому безпека мешканців всього регіону має залежати від купки опозиціонерів, які бажають цю безпеку розхитати, залишилося поза обговоренням. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...