App Store Google Play

Дніпряни започатковують акцію "Стрічка пам'яті"

28.04.2015 10:16
Дніпряни започатковують акцію  "Стрічка пам'яті"

У Дніпропетровську  під час круглого столу 27 квітня за участю представників політичних партій та громадськості презентували нову стрічку, яку кожен бажаючий зможе одягти на свято Перемоги на знак пам'яті та поваги до Героїв, які поклали життя захищаючи свою Батьківщину.

До обговорення долучились громадські активісти та журналісти, а от представники провідних партій захід проігнорували - не було ані представників "Батьківщини", ані "БПП", ані Опозиційного Блоку. 

Одним з ініціаторів акції стала депутат міської ради Олена Бочарнікова. За словами депутата, гвардійська стрічка, яку росіяни та сепаратисти називають "георгіївською", скомпрометована використанням у політичній боротьбі, провокаціях і навіть у війні.

Новим українським символом ушанування пам'яті загиблих активісти пропонують зробити стрічку з медалі "Захиснику Вітчизни". Цією нагородою відзначають ветеранів Другої світової і сучасних захисників України. Єдина принципова умова - стрічку використовувати винятково в загальнонаціональних заходах, присвячених ушануванню пам'яті загиблих.

Голова організації ветеранів України Анатолій Клешня заявив, що ветерани готові вдягти дану стрічку на День Перемоги, проте позбавляти їх права  носити георгіївську стрічку ніхто не збрається. За словами Клешні, наразі у місті лишилося 1338 учасників бойових дій Другої Світової.

Більшість учасників круглого столу підтримала ідею оновлення символу Перемоги у Другій Світовій війні, а акцію під назвою «Захиснику Вітчизни - пам'ять та слава» поширити до загальноукраїнського рівня.

Стрічки, які є символом Перемоги, можно буде безкоштовно отримати у приміщенні Дніпропетровської міської ради, а також у будні з 10:00 до 18:00 в офісі ГО «Майдан Січеслав» ( пл. Героїв Майдану 1, офіс 142).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...