App Store Google Play

Дніпряни започатковують акцію "Стрічка пам'яті"

28.04.2015 10:16
Дніпряни започатковують акцію  "Стрічка пам'яті"

У Дніпропетровську  під час круглого столу 27 квітня за участю представників політичних партій та громадськості презентували нову стрічку, яку кожен бажаючий зможе одягти на свято Перемоги на знак пам'яті та поваги до Героїв, які поклали життя захищаючи свою Батьківщину.

До обговорення долучились громадські активісти та журналісти, а от представники провідних партій захід проігнорували - не було ані представників "Батьківщини", ані "БПП", ані Опозиційного Блоку. 

Одним з ініціаторів акції стала депутат міської ради Олена Бочарнікова. За словами депутата, гвардійська стрічка, яку росіяни та сепаратисти називають "георгіївською", скомпрометована використанням у політичній боротьбі, провокаціях і навіть у війні.

Новим українським символом ушанування пам'яті загиблих активісти пропонують зробити стрічку з медалі "Захиснику Вітчизни". Цією нагородою відзначають ветеранів Другої світової і сучасних захисників України. Єдина принципова умова - стрічку використовувати винятково в загальнонаціональних заходах, присвячених ушануванню пам'яті загиблих.

Голова організації ветеранів України Анатолій Клешня заявив, що ветерани готові вдягти дану стрічку на День Перемоги, проте позбавляти їх права  носити георгіївську стрічку ніхто не збрається. За словами Клешні, наразі у місті лишилося 1338 учасників бойових дій Другої Світової.

Більшість учасників круглого столу підтримала ідею оновлення символу Перемоги у Другій Світовій війні, а акцію під назвою «Захиснику Вітчизни - пам'ять та слава» поширити до загальноукраїнського рівня.

Стрічки, які є символом Перемоги, можно буде безкоштовно отримати у приміщенні Дніпропетровської міської ради, а також у будні з 10:00 до 18:00 в офісі ГО «Майдан Січеслав» ( пл. Героїв Майдану 1, офіс 142).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...