App Store Google Play

Десантники ЗСУ блокують бійців Правого сектору на Дніпропетровщині

28.04.2015 23:08
Десантники ЗСУ блокують бійців Правого сектору на Дніпропетровщині
Командир штурмової роти 5-го Окремого батальйону ДУК "Правий сектор" Олександр Карась заявив, що база 5-го батальйону опинилася в "оточенні" десантників двох підрозділів Збройних сил України.

Про це Карась написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні в обід ми виявили,що база 5 ОБ ДУК ПС знаходиться в оточенні. Всі дороги і під'їзди перекрили підрозділи 25-ої та 95-ої десантних елітних бригад. Спішно будуються блокпости, розставлені БТР-3Е1, ПТРК, СПГ-9, ДШК, кулеметні гнізда, дороги перегороджені бетонними блоками. Вся зброя скерована у наш бік", - йдеться у повідомленні.

За словами Карася, військові налаштовані агрессивно - вимагають документи та дозволи на зброю.

"Нам вдалося налогодити контакт з рядовими та молодшими командирами і вияснили, що в них завдання заблокувати нас, бо буцімто ПС зібрався йти на Київ", - зазначив він.

Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош підтвердив інформацію про блокування бійців "Правого сектору" селі Великомихайлівка Покровського району Дніпропетровської області у коментарі журналісту Юрію Бутусову.

"Наша база була блокована без всяких попереджень підрозділами десантників 25-і 95-й бригад, разом з бронетехнікою і важким озброєнням. Були виставлені блок-пости молодих, тільки мобілізованих солдатів. Вони зупинили одну з наших машин, і зажадали від бійців здати зброю", - cказав Ярош, написав Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

"На мій дзвінок начальник Генерального штабу Віктор Муженко не відповів. Хоча було очевидно, що без його наказу ця операція не могла бути проведена. Я зв'язався з командуванням десантників, з якими ми разом билися весь рік, і бойові командири гарантували мені, що вони не повернуть зброю проти своїх братів з "Правого сектора", які б погані накази не давали політикани", - додав Ярош.

Він заявив, що "дав наказ усім підрозділам "Правого сектора" - зброю не здавати".

Дмитро Ярош додав, що підштовхнути бійців "ПС" на неправомірні дії щодо солдатів ЗСУ, щоб дискредитувати добровольчі загони не вдасться.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...