App Store Google Play

Порошенко: Коломойського звільнив у рамках боротьби з олігархами

27.04.2015 14:48
Порошенко: Коломойського звільнив у рамках боротьби з олігархами

Звільнення олігарха Ігоря Коломойського з посади губернатора Дніпропетровської області відбулося у рамках боротьби з надмірним впливом олігархів на державу.

Про це президент Петро Порошенко написав у своїй статті для впливової британської газети The Guardian.

"Моє недавнє рішення звільнити губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського демонструє напрямок на зменшення неналежного впливу приватних інтересів на державу. Верховенство закону має першорядну важливість у новій Україні, і більше не буде жодної терпимості до дій, які підривають рівність перед законом", – стверджує він.

Президент запевнив, що "чиновники і власники великого бізнесу є такими ж звичайними громадянами, як і пенсіонери, студенти, робітники і малі бізнесмени".

Порошенко додав, що досі чиновники і олігархи домовлялися підпільно і не зважаючи на закон, що закривало Україні шлях в Європу. Тепер, за його словами, такого не буде, а винуваті будуть покарані згідно з законом.

Він також згадав деякі реформи, які проводяться в Україні, зокрема судову, а також щодо легкості ведення бізнесу.

"Ми презентуємо повну зміну правил гри – більше не буде жодних обмежень для підприємців, які грають чесно", – запевнив Порошенко.

Як відомо, Порошенко звільнив Коломойського в кінці березня після скандалу навколо "Укрнафти" та "Укртарнснафти", які олігарх намагається контролювати.

Українська правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...