App Store Google Play

Порошенко: Коломойського звільнив у рамках боротьби з олігархами

27.04.2015 14:48
Порошенко: Коломойського звільнив у рамках боротьби з олігархами

Звільнення олігарха Ігоря Коломойського з посади губернатора Дніпропетровської області відбулося у рамках боротьби з надмірним впливом олігархів на державу.

Про це президент Петро Порошенко написав у своїй статті для впливової британської газети The Guardian.

"Моє недавнє рішення звільнити губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського демонструє напрямок на зменшення неналежного впливу приватних інтересів на державу. Верховенство закону має першорядну важливість у новій Україні, і більше не буде жодної терпимості до дій, які підривають рівність перед законом", – стверджує він.

Президент запевнив, що "чиновники і власники великого бізнесу є такими ж звичайними громадянами, як і пенсіонери, студенти, робітники і малі бізнесмени".

Порошенко додав, що досі чиновники і олігархи домовлялися підпільно і не зважаючи на закон, що закривало Україні шлях в Європу. Тепер, за його словами, такого не буде, а винуваті будуть покарані згідно з законом.

Він також згадав деякі реформи, які проводяться в Україні, зокрема судову, а також щодо легкості ведення бізнесу.

"Ми презентуємо повну зміну правил гри – більше не буде жодних обмежень для підприємців, які грають чесно", – запевнив Порошенко.

Як відомо, Порошенко звільнив Коломойського в кінці березня після скандалу навколо "Укрнафти" та "Укртарнснафти", які олігарх намагається контролювати.

Українська правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...