App Store Google Play

Під час бійки в суді за поновлення Романенка постраждали журналісти

27.04.2015 14:31
Під час бійки в суді за поновлення Романенка постраждали журналісти

24 квітня у Дніпропетровському окружному адміністративному суді відбулася сутичка, в результаті якої постраждала техніка журналістів. Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

У суді мала слухатися справа про поновлення на посаді секретаря Дніпропетровської міської ради Максима Романенка. Резонансна справа розглядалася у маленькому приміщенні, куди не змогли потрапити представники ЗМІ. Суддя з'явився близько 10.20, хоча розгляд був призначений на 9.00, зазначає ІМІ.  

Як показало у своєму відео «Громадське ТБ Дніпро», у супроводі трьох людей у цивільному і представників «Грифону» суддя зайшов до зали, після чого співробітник «Грифону» оголосив, що спершу до зали увійдуть представники сторін, а вже потім преса - «хто вміститься». Коли до зали увійшла низка осіб, двері намагалися зачинити.

«До судової зали нікого не пускали, хоча я заявляв, що ми є представниками преси. Суддя аргументував тим, що судове засідання не розпочалося, а представники сторін знаходилися в залі аби обговорити, куди перенести засідання. Тоді вже почалася штовханина і мене разом із дверима фактично занесли до кімнати», - повідомив журналіст «Громадське ТБ Дніпро» Олександр Чиж.

Він підкреслив, що ні він, ні знімальна техніка каналу не постраждала.

Як видно на відео, двері виламували із криками «Свободу пресі!», а зайшовши до зали, активісти нарікали на те, що журналістів не пустили до судової зали. ІМІ повідомляє, що від час сутички постраждала камера знімальної групи 9-го каналу.

«Тоді як активісти, намагалися потрапити до суду, відбулася сутичка, всі штовхалися і нашу камеру подряпали об стіну», - розповів ІМІ оператор 9-го каналу.

Він попередньо оцінив пошкодження у 6-8 тис. грн. За даним фактом знімальна група подала заяву до міліції. Розглядом заяви займається Жовтневий райвідділ МВС Дніпропетровську.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...