App Store Google Play

Під час бійки в суді за поновлення Романенка постраждали журналісти

27.04.2015 14:31
Під час бійки в суді за поновлення Романенка постраждали журналісти

24 квітня у Дніпропетровському окружному адміністративному суді відбулася сутичка, в результаті якої постраждала техніка журналістів. Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

У суді мала слухатися справа про поновлення на посаді секретаря Дніпропетровської міської ради Максима Романенка. Резонансна справа розглядалася у маленькому приміщенні, куди не змогли потрапити представники ЗМІ. Суддя з'явився близько 10.20, хоча розгляд був призначений на 9.00, зазначає ІМІ.  

Як показало у своєму відео «Громадське ТБ Дніпро», у супроводі трьох людей у цивільному і представників «Грифону» суддя зайшов до зали, після чого співробітник «Грифону» оголосив, що спершу до зали увійдуть представники сторін, а вже потім преса - «хто вміститься». Коли до зали увійшла низка осіб, двері намагалися зачинити.

«До судової зали нікого не пускали, хоча я заявляв, що ми є представниками преси. Суддя аргументував тим, що судове засідання не розпочалося, а представники сторін знаходилися в залі аби обговорити, куди перенести засідання. Тоді вже почалася штовханина і мене разом із дверима фактично занесли до кімнати», - повідомив журналіст «Громадське ТБ Дніпро» Олександр Чиж.

Він підкреслив, що ні він, ні знімальна техніка каналу не постраждала.

Як видно на відео, двері виламували із криками «Свободу пресі!», а зайшовши до зали, активісти нарікали на те, що журналістів не пустили до судової зали. ІМІ повідомляє, що від час сутички постраждала камера знімальної групи 9-го каналу.

«Тоді як активісти, намагалися потрапити до суду, відбулася сутичка, всі штовхалися і нашу камеру подряпали об стіну», - розповів ІМІ оператор 9-го каналу.

Він попередньо оцінив пошкодження у 6-8 тис. грн. За даним фактом знімальна група подала заяву до міліції. Розглядом заяви займається Жовтневий райвідділ МВС Дніпропетровську.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...