App Store Google Play

На Дніпропетровщині перший іспит ЗНО складали 22 тисячі абітурієнтів

27.04.2015 09:29
На Дніпропетровщині перший іспит ЗНО складали 22 тисячі абітурієнтів
24 квітня на Дніпропетровщині стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Перший іспит з української мови та літератури прийшли складати понад 21,7 тисяч абітурієнтів. Це 94,5% від загальної кількості зареєстрованих. Про це повідомляє департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Під час першого наймасовішого іспиту на Дніпропетровщині працювали 94 пункти тестування. Найбільше їх було у Дніпропетровську – 43. На пунктах тестувань чергували близько 4 тисяч педагогічних працівників. За прозорістю процедури тестування слідкували 39 громадських спостерігачів.

Нагадаємо, оцінювання з української мови та літератури, яке є обов’язковим для кожного абітурієнта, було розподілено за базовим і поглибленим рівнями. Іспит базового рівня складали 20,2 тисячі вступників. Він тривав 2,5 години і містив 58 тестових завдань. На виконання 74 тестів підвищеного рівня складності понад 1,5 тисячі учасників тестування використали 3,5 години.

За підсумком першого дня основної сесії ЗНО 35 абітурієнтів запізнилися на пункти тестування і не змогли розпочати складання іспитів. Ще 12 вступників прийшли з неповним пакетом документів і так само не змогли потрапити до аудиторій. Також за попередніми даними троє абітурієнтів були видалені під час тестування через використання мобільних телефонів.

Разом з тим, за інформацією Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, якщо у день тестування, 24 квітня, абітурієнт з поважної причини не зміг прийти на іспит, то до 30 квітня він має можливість подати до Центру спеціальну заяву, де буде вказана ця причина.
Крім того, вступникові необхідно також надати офіційні документи, які підтверджують причину, вказану в заяві. До поважних причин відносять, зокрема, участь у міжнародних першостях, хворобу, смерть рідних, стихійне чи техногенне лихо або інші виняткові обставини.

Результати першого тестування стануть відомі не пізніше 15 травня. Зазначимо, що вступники, які не складуть тестування з української мови та літератури, не будуть допущені до інших предметів оцінювання. Також якщо одинадцятикласники, для яких цьогоріч ЗНО з української мови та літератури є поєднаним із державною підсумковою атестацією, не складуть цей іспит, вони отримають атестат із низьким балом і втратять конкурентоздатність при вступі до вишу.

Наступне тестування пройде 3 червня. Абітурієнти складатимуть іспит з французької мови.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...