App Store Google Play

Моя війна

27.04.2015 16:16
Моя війна

Нас часто питають:"що таке війна? Як вона виглядає очима добровольця?"

Війна - це коли ти вже майже рік воюєш, а додому продовжують приходити з воєнкомату.

Війна - це коли ти виконуєш свій обов’язок, а сцикливий мусор вдома шиє тобі нову справу.

Війна - це коли на складах гниє купа зброї і техніки, а ти бігаєш з ремонтним калашматом і їздиш на розйобаному нісанчику, купленому волонтерами.

Війна - це коли починаєш бачити різницю між баригами і ідеалістами.

Війна - це коли на гражданці твоїй дівчині різні шакали кажуть: «покинь його,якщо зажмуриться будеш страждати» і мовчки надіються зайняти твоє місце.

Війна - це коли ти їдеш з надією жмурити сєпарів пачками, а більшу частину часу єблуєш або копаєш унилі дирки в землі.

Війна - це коли всі тебе уявлять гордим воїном, а в реальності ти більше схожий на бомжа.

Війна - це коли ти борешся з собою,коли страх,лінь, біль, інстинкт самозбереження кажуть тобі: «ні!не треба!», а ти робиш крок вперед і відчуваєш, що ти правий!

Війна - це коли тобі кажуть:«ви смертники!я за вас свічку в церкві поставлю!», а ти з зневажливою ухмилкою продовжуєш робити свою справу.

Війна - це коли мінометний обстріл скидує всі маски і показує хто є хто – хто герой, а хто хуйло!

Війна - це коли ти ставиш розтяжку і розумієш,що якщо ти щось затупив, то можеш відправитись до Аллаха.

Війна - це коли врятована дворняга стає єдиною згадкою про людяність.

Війна - це коли практика руйнує всі міфи і байки

Війна - це коли закон природнього відбору повністю не працює. Всі тупі, криві, косі, тотальні долбойоби доживають до кінця, а розумні і хоробрі хлопці кладуть свої кості.

Війна - це коли розчаровуєшся в матеріальному,коли бачиш спалені хатки мільйонерів,мусорів і депутатів розуміючи, що немає сенсу накопичувати барахло, що варто цінувати інші речі – хоробрість, любов, дружбу, вірність, добро.

Війна - це коли ти часто чуєш лицемірні відмазки.

Війна - це коли по телевізору кажуть, що в нас йде десятигодинний нічний бій, а ти просто солодко спиш і угораєш з людей, які на це ведуться.

Війна - це коли бачиш контраст,коли приїжджаєш на ротацію і бачиш ці похмурі лиця, порівнюючи те, що ти пережив і унилі проблемки маленьких людішок.

Війна - це коли кожен намагається тебе повчати.

Війна - це коли люди, які панічно бояться висот.

Війна - це коли в соцмережах герої пізд...ть про священну війну проти «москалів», а самі тихенько відкупляються від призову и, лазять по дахах і шукають позицію для ПТУРа.

Війна - це коли частина людей хоче нажитись, частина хоче перемогти, а решті просто пох...й.

Війна - це коли пожежами можна милуватися.

Війна - це коли граєш в лотерею зі своїм життям. Снаряга, навики, звання і статуси не врятують тебе від шального осколка.

Війна - це коли лізеш на прострілюваний дах, щоб додзвонитись до рідних.

Війна - це коли вишколені і озброєні армійці, яких привезли тобі на зміну кажуть вчорашнім школярам і студентам – «Пацани не їдьте, без вас нам піз...а!»

Влада планувала кинути на війну всіх буйних і ненадійних, в надії, що вони вже не вернуться з неї. Але вийшло навпаки – війна продукує більше революціонерів чим всі попередні вчинки влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...