App Store Google Play

Моя війна

27.04.2015 16:16
Моя війна

Нас часто питають:"що таке війна? Як вона виглядає очима добровольця?"

Війна - це коли ти вже майже рік воюєш, а додому продовжують приходити з воєнкомату.

Війна - це коли ти виконуєш свій обов’язок, а сцикливий мусор вдома шиє тобі нову справу.

Війна - це коли на складах гниє купа зброї і техніки, а ти бігаєш з ремонтним калашматом і їздиш на розйобаному нісанчику, купленому волонтерами.

Війна - це коли починаєш бачити різницю між баригами і ідеалістами.

Війна - це коли на гражданці твоїй дівчині різні шакали кажуть: «покинь його,якщо зажмуриться будеш страждати» і мовчки надіються зайняти твоє місце.

Війна - це коли ти їдеш з надією жмурити сєпарів пачками, а більшу частину часу єблуєш або копаєш унилі дирки в землі.

Війна - це коли всі тебе уявлять гордим воїном, а в реальності ти більше схожий на бомжа.

Війна - це коли ти борешся з собою,коли страх,лінь, біль, інстинкт самозбереження кажуть тобі: «ні!не треба!», а ти робиш крок вперед і відчуваєш, що ти правий!

Війна - це коли тобі кажуть:«ви смертники!я за вас свічку в церкві поставлю!», а ти з зневажливою ухмилкою продовжуєш робити свою справу.

Війна - це коли мінометний обстріл скидує всі маски і показує хто є хто – хто герой, а хто хуйло!

Війна - це коли ти ставиш розтяжку і розумієш,що якщо ти щось затупив, то можеш відправитись до Аллаха.

Війна - це коли врятована дворняга стає єдиною згадкою про людяність.

Війна - це коли практика руйнує всі міфи і байки

Війна - це коли закон природнього відбору повністю не працює. Всі тупі, криві, косі, тотальні долбойоби доживають до кінця, а розумні і хоробрі хлопці кладуть свої кості.

Війна - це коли розчаровуєшся в матеріальному,коли бачиш спалені хатки мільйонерів,мусорів і депутатів розуміючи, що немає сенсу накопичувати барахло, що варто цінувати інші речі – хоробрість, любов, дружбу, вірність, добро.

Війна - це коли ти часто чуєш лицемірні відмазки.

Війна - це коли по телевізору кажуть, що в нас йде десятигодинний нічний бій, а ти просто солодко спиш і угораєш з людей, які на це ведуться.

Війна - це коли бачиш контраст,коли приїжджаєш на ротацію і бачиш ці похмурі лиця, порівнюючи те, що ти пережив і унилі проблемки маленьких людішок.

Війна - це коли кожен намагається тебе повчати.

Війна - це коли люди, які панічно бояться висот.

Війна - це коли в соцмережах герої пізд...ть про священну війну проти «москалів», а самі тихенько відкупляються від призову и, лазять по дахах і шукають позицію для ПТУРа.

Війна - це коли частина людей хоче нажитись, частина хоче перемогти, а решті просто пох...й.

Війна - це коли пожежами можна милуватися.

Війна - це коли граєш в лотерею зі своїм життям. Снаряга, навики, звання і статуси не врятують тебе від шального осколка.

Війна - це коли лізеш на прострілюваний дах, щоб додзвонитись до рідних.

Війна - це коли вишколені і озброєні армійці, яких привезли тобі на зміну кажуть вчорашнім школярам і студентам – «Пацани не їдьте, без вас нам піз...а!»

Влада планувала кинути на війну всіх буйних і ненадійних, в надії, що вони вже не вернуться з неї. Але вийшло навпаки – війна продукує більше революціонерів чим всі попередні вчинки влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...