App Store Google Play

“УДАР” навів лад на Лівобережному-3 та вшанував загиблих Героїв

25.04.2015 18:30
“УДАР” навів лад на Лівобережному-3 та вшанував загиблих Героїв
Біля храму на честь Святого апостола Андрія Первозванного, що на проспекті Миру, волонтер, боєць батальйону “Торнадо” Руслан Колєсніков посадив саджанці лип та горобини. Так чоловік ушанував пам'ять про своїх побратимів, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України на Майдані і сході країни, долучившись до акції “Дерево — душа Героя”.
 
“Я вірю в те, що ці дерева є своєрідними провідниками між двома світами. Нашим та світом Героїв. І хлопці бачать нас зараз, бачать, що ми пам'ятаємо про них та продовжуємо нашу боротьбу. На різних фронтах. Хтось воює зараз на передовій. Ми — в тилу — намагаємося допомагати як волонтери. Не варто забувати и про фронт політичний. Адже ми бачимо, як ті, хто продав нашу країну за 30 серебрянників, через кого тисячами гинуть українці на війні, зараз прагнуть реваншу. Тому зараз ми боремося ще й з колишніми “регіоналами” та тими, хто допомагає їм повернутися у владні кабінети”, - відзначив Руслан Колєсніков.
 
Символічним вважають “УДАРівці” і акцію “Зробимо Україну чистою — 2015”. Провівши її, наша держава долучилася до більше ніж сотні країн-учасників всесвітнього руху “Let's Do It, World!”.
 
“Ми очистимо Дніпропетровськ, наш регіон та всю країну не лише від сміття побутового, але й від бруду морального!” - зазначила керівник Молодіжного крила Дніпропетровської обласної організації партії “УДАР” Яна Ставицька.
 
На весняну толоку вийшли привести до ладу територію біля храму на честь Святого апостола Андрія Первозванного та алею, що тягнеться від нього через увесь проспект миру аж до Донецького шосе.
 
Активісти прибрали сміття і торшнє листя, почистили від землі бордюри, обкопали дерева та обрізали сухе гілля. До суботника приєдналися також місцеві мешканці, які й звернулися до “УДАРівців” із проханням допомогти привести до ладу свій житловий масив.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...