App Store Google Play

Путіну не вдасться розколоти єдність українців – Владислав Романов

24.04.2015 11:01
Путіну не вдасться розколоти єдність українців – Владислав Романов

Не очікується реваншу старої системи на місцевих виборах чи злиття України, бо суспільство змінилося. На цьому наголосив заступник голови обласної організації партії «Солідарність» Блок Петра Порошенко», депутат облради Владислав Романов під час круглого столу про ситуацію на політичній мапі Дніпропетровщини.

 

«Багато говорять про реванш, злиття України. Але цього не буде. Зараз є результати опитувань. Так от, співвідношення 6 до 1. Це кількість людей, котрі не хочуть повернення старої системи. Вони не хочуть реваншу», - сказав Владислав Романов.

 

За словами депутата облради велике значення матимуть місцеві вибори, бо фактично відбуватиметься демонтаж старої адміністративно-політичної системи.

Головне, вважає Владислав Романов, щоб на місцевих виборах було дійсно змагання політичних постатей, щоб виборці мали вплив на своїх депутатів і партії, які будуть їх представляти.

 

Депутат облради відзначив, що Путін буде намагатися розколоти Україну та зруйнувати одну з інституцій - толерантне ставлення до політичних опонентів.

 

«Зараз абсолютна зміна тактики по відношенню до України. Путін дещо пригальмував бойові дії і переносить їх в політичне середовище, намагається розколоти єдність українського народу та спровокувати загострення не тільки міжполітичних та міжпартійних стосунків, а й міжособистісних стосунків в українському політикумі. Україна не може пробачити організаторам “тітушок” і тим, хто майже рік тому закладав підвалини громадянської війни», - сказав Владислав Романов.

 

Заступник керівника обласного осередку партії «Солідарність» Блок Петра Порошенко» підкреслює, що Україна за останній рік стала іншою і для більшості головне - незалежність України.

 

«Абсолютна більшість буде підтримувати територіальну цілісність і державний суверенітет. Це абсолютно та зміна, яка відбулася протягом цього року», - наголосив Владислав Романов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...