App Store Google Play

Путіну не вдасться розколоти єдність українців – Владислав Романов

24.04.2015 11:01
Путіну не вдасться розколоти єдність українців – Владислав Романов

Не очікується реваншу старої системи на місцевих виборах чи злиття України, бо суспільство змінилося. На цьому наголосив заступник голови обласної організації партії «Солідарність» Блок Петра Порошенко», депутат облради Владислав Романов під час круглого столу про ситуацію на політичній мапі Дніпропетровщини.

 

«Багато говорять про реванш, злиття України. Але цього не буде. Зараз є результати опитувань. Так от, співвідношення 6 до 1. Це кількість людей, котрі не хочуть повернення старої системи. Вони не хочуть реваншу», - сказав Владислав Романов.

 

За словами депутата облради велике значення матимуть місцеві вибори, бо фактично відбуватиметься демонтаж старої адміністративно-політичної системи.

Головне, вважає Владислав Романов, щоб на місцевих виборах було дійсно змагання політичних постатей, щоб виборці мали вплив на своїх депутатів і партії, які будуть їх представляти.

 

Депутат облради відзначив, що Путін буде намагатися розколоти Україну та зруйнувати одну з інституцій - толерантне ставлення до політичних опонентів.

 

«Зараз абсолютна зміна тактики по відношенню до України. Путін дещо пригальмував бойові дії і переносить їх в політичне середовище, намагається розколоти єдність українського народу та спровокувати загострення не тільки міжполітичних та міжпартійних стосунків, а й міжособистісних стосунків в українському політикумі. Україна не може пробачити організаторам “тітушок” і тим, хто майже рік тому закладав підвалини громадянської війни», - сказав Владислав Романов.

 

Заступник керівника обласного осередку партії «Солідарність» Блок Петра Порошенко» підкреслює, що Україна за останній рік стала іншою і для більшості головне - незалежність України.

 

«Абсолютна більшість буде підтримувати територіальну цілісність і державний суверенітет. Це абсолютно та зміна, яка відбулася протягом цього року», - наголосив Владислав Романов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...